Wraz z nadejściem okresu świątecznego wielu z nas może ponownie znaleźć się w powtarzającej się corocznej walce – o to, jakie prezenty kupić rodzinie i przyjaciołom. Wybór może być szczególnie trudny, jeśli prawie nic nie wiesz o prawdziwych zainteresowaniach i potrzebach danej osoby. Z drugiej strony sam fakt, że czytasz ten wpis na blogu, może wskazywać, że jesteś graczem lub przynajmniej znasz kogoś, kto nim jest. W takim razie poniższa lista najlepszych pomysłów na prezenty świąteczne dla graczy powinna Cię objąć.

Cyberpunka 2077

Biorąc pod uwagę fakt, że Cyberpunk 2077 jest prawdopodobnie najbardziej rozreklamowaną i ambitną nadchodzącą grą wideo 2020 roku, zamówienie tego tytułu jako prezentu świątecznego dla zapalonego gracza raczej nie będzie złym posunięciem. Najnowsza gra twórców docenionej przez krytyków serii Wiedźmin – CD Project Red – jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem do tytułu Gry Roku 2020. Nadchodząca masowa gra RPG będzie oferować oszałamiającą swobodę w dystopijnym, ale także stylowym i szczegółowym cyberpunkowa przyszłość. Fakt, że graczowi towarzyszyć będzie Keanu Reeves przez cały pobyt w Mieście Nocy, automatycznie stawia Cyberpunk 2077 wśród najlepszych pomysłów na prezenty świąteczne dla graczy.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Jeśli chcesz, aby twój znajomy gracz lub członek rodziny cieszył się grą RPG na ogromną skalę bez czekania na następny rok, The Elder Scrolls V: Skyrim firmy Bethesda to doskonały wybór na prezent świąteczny. Chociaż ta gra fantasy RPG ma już 8 lat, została przetestowana przez czas i do dziś jest szeroko wspierana przez społeczność kreatywnych modderów. Tytuł zawiera epicką historię fantasy, ogromne rozszerzenia DLC, setki godzin zawartości zawierającej unikalne zadania poboczne, a ponadto możesz zmodyfikować wygląd gry w coś, co zostanie wydane dopiero w 2030 roku.

Minecraft

Innym wspaniałym, długoletnim tytułem – jeśli chodzi o najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla graczy – jest bez wątpienia Minecraft. W przeciwieństwie do wcześniej wymienionych gier, Minecraft doskonale nadaje się dla graczy w każdym wieku, dlatego zakup tego tytułu na prezent dla dzieci to doskonały wybór, jeśli chcesz zapewnić młodszemu pokoleniu coś naprawdę ekscytującego, wysokiej jakości i wciągającego. Ponadto nie ma strachu przed złośliwymi uśmieszkami od rodziców. Kreatywność to jedna z najważniejszych cech, która wymaga ciągłego rozwoju, a ta piaskownica survivalowa z klocków może służyć jako najlepsza cyfrowa alternatywa dla zestawu Lego.

Skórki Fortnite

Obecnie Fortnite jest również bardzo popularny wśród najmłodszych graczy. Podczas gdy podstawowa gra jest darmowa, jednym z najlepszych pomysłów na prezenty świąteczne dla graczy są pakiety schludnych skórek kosmetycznych Fortnite. Jako bajkowa gra Battle-Royal, która zawiera również mechanikę budowania podobną do Minecrafta, Fortnite jest uwielbiany przez dzieci i będą bardzo szczęśliwe, gdy otrzymają zawartość do kupienia w grze, której nie mogą zdobyć same – bez pytania rodziców. Pomysły na prezenty świąteczne dla graczy w naszym sklepie zawiera duży wybór Skórki Fortnite, broń, sprzęt i V-dolce nadaje się do różnych platform, w tym PlayStation 4.

Śmiertelna walka 11

Dla wielu osób Boże Narodzenie to spotkanie razem, a jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tego celu jako gracza jest zorganizowanie konkursu kooperacyjnej bijatyki! Dlatego Mortal Kombat 11 to jeden z najlepszych pomysłów na prezent świąteczny dla graczy. Wyobraź sobie, że śmiejesz się razem z rodziną i przyjaciółmi w świąteczny poranek z migającymi lampkami choinki w tle. Poza tym absurdalna przemoc Mortal Kombat wraz z szerokim wyborem postaci i trybem kooperacji może w dziwny sposób wnieść wiele świątecznego ducha do każdego domu. To prezent, którym będziesz mógł się cieszyć wraz z obdarowaną osobą i to czyni go naprawdę wyjątkowym.

GTA V

Nie możesz się pomylić, wybierając część z nieśmiertelnej serii gier z otwartym światem, jaką jest Grand Theft Auto, iz tego powodu musi być uwzględniona jako jeden z możliwych pomysłów na prezent świąteczny dla graczy. Najnowsza iteracja serii – GTA V – ma rozbudowany i stale aktualizowany tryb dla wielu graczy, w którym z pewnością pojawią się wydarzenia o tematyce bożonarodzeniowej. W tym momencie istnieje duża szansa, że ​​potencjalny odbiorca twoich prezentów posiada już kopię GTA V i przemierza ulice Los Santos. W takim przypadku nadal możesz dać im kartę Shark, która zwiększy ilość waluty w grze i drastycznie rozszerzy ich możliwości.

Świat Monster Hunter: Iceborne

Dodatek DLC do przygodowej gry RPG akcji firmy Capcom przedstawia śnieżną nową scenerię, dzięki czemu doskonale pasuje do świątecznego motywu. Z tego powodu Monster Hunter World: Iceborn powinien znaleźć się na Twojej głównej liście pomysłów na prezenty świąteczne dla graczy. Dodatek oferuje niemal tyle samo zawartości, co podstawowa wersja gry. Podobnie jak oryginał, w Monster Hunter World: Iceborn gracz poluje na różnorodne mitologiczne stworzenia z fantastycznymi projektami. Szczątki potworów można przekształcić w nowy sprzęt poprzez wytwarzanie, które z kolei służy do polowania na więcej potworów! Ta wciągająca pętla rozgrywki powraca w DLC Iceborn wraz ze świątecznym akcentem!

Ciemne dusze III

Jeśli szukasz niezapomnianego prezentu, który naprawdę się wyróżni i pozostawi niezapomniane wrażenie, to trzecia część niesławnej serii Dark Souls będzie idealnym wyborem, ponieważ ten tytuł jest zdecydowanie jednym z najlepszych pomysłów na prezenty świąteczne dla graczy. Ostrzegam, ponieważ powodem, dla którego ta gra akcji RPG jest tak niezapomniana, jest absolutnie karząca trudność. Dark Souls III popycha gracza do granic wytrzymałości i sprawia, że ​​każde zwycięstwo naprawdę się liczy. W końcu te wspaniałe wyczyny osiąga się w wyczerpującym procesie prób i błędów. To trudna, ale satysfakcjonująca gra, skierowana do tych, którzy szukają prawdziwego wyzwania!

FIFA 20

Mówiąc lżej, warto wziąć pod uwagę, że nie wszyscy gracze lubią wyczerpujące krwawe łaźnie fantasy. Niektórzy entuzjaści gier wideo bardzo interesują się sportem. Z tego powodu gra taka jak FIFA 20 (lub Punkty FUT) można uznać za jeden z najbardziej trafnych pomysłów na prezent świąteczny dla graczy. Ta gra piłkarska oferuje dużą ilość treści zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy. Istnieje możliwość stworzenia spersonalizowanego piłkarza i zostania niekwestionowanym mistrzem. Z drugiej strony można pokierować klubem i stworzyć całe imperium piłkarzy!

Overwatch

Wydany przez firmę Blizzard w 2016 roku Overwatch można śmiało uznać za najpopularniejszą strzelankę FPS dostępną obecnie na rynku wyłącznie online. Ta wieloosobowa strzelanka drużynowa słynie nie tylko z uzależniającej rozgrywki, ale także z kreatywnego, inspirowanego kreskówkami stylu graficznego. Overwatch oferuje 31 unikalnych postaci do wyboru w trakcie bitwy, z których każdą można dostosować za pomocą stylowych skórek, które z pewnością powinny znaleźć się wśród pomysłów na prezenty świąteczne dla graczy, zwłaszcza jeśli znasz osobę, która gra w tę niesamowitą grę.

Przygotuj się na święta taniej!

Kupowanie prezentów dla osób, na których Ci zależy, nie musi być wyczerpującym obowiązkiem, ponieważ sklep Eneba ma wszystkie te gry w swojej kolekcji prezentów świątecznych, dzięki czemu łatwiej jest wybrać to, co uważasz za najbardziej preferowaną opcję. Nie wspominając już o niższej cenie! Wszystkie możliwe prezenty, które zostały wymienione na tej liście, znajdują się w kolekcji Pomysły na prezenty świąteczne dla graczy wraz z dodatkowymi opcjami, które pomogą Ci znaleźć to, czego szukasz – przygotowania do Świąt właśnie stały się o wiele łatwiejsze, prawda?