Po całym miesiącu pracy nad najnowszym dodatkiem do Hearthstone o nazwie Wejście smoków, twórcy są gotowi na zakończenie roku Smoka. Jednak nie obędzie się bez huku. Przebudzenie Galakronda będzie nową przygodą solo z 4 rozdziałami i 35 nowymi kartami.

Jak zawsze, dostępne będą dwie wersje nowej przygody dla jednego gracza. Solowa przygoda Galakrond’s Awakening będzie składać się z 4 rozdziałów z 3 bitwami w każdym, jednak istnieje również tryb heroiczny dla tych, którym uda się ukończyć standardową przygodę. W sumie Galakrond’s Awakening zaoferuje 24 unikalne wyzwania.

Powinniśmy również wspomnieć, że nowa przygoda dla jednego gracza nie porzuci swojej tradycji na rzecz treści z bramkami czasowymi. Jak wspomniano powyżej, pierwsze skrzydło nowej przygody rozpocznie się 21 stycznia i będzie bezpłatne dla wszystkich graczy, jednak pozostałe rozdziały będą wymagały wydania trochę złota (lub gotówki) i będą wydawane po jednym na tydzień.

Wreszcie nadchodzi garść nowych kart! Będzie 35 nowych dodatków, ale Blizzard obecnie milczy na temat większości z nich. Twórca gry dał tylko krótki rzut oka na to, co nas czeka, i ujawnił 4 nowe karty z Przebudzenia Galakronda. Możesz je znaleźć poniżej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowej przygodzie solo w Hearthstone, zmianach w balansie i nie tylko, odwiedź stronę oficjalna strona internetowa.