W czerwcu zeszłego roku, kiedy EA Sports ogłosiło swoją grę NHL 20, twórcy obiecali dodać miłą, małą funkcję – zespół planował z czasem dodać do gry komentatorów-celebrytów. Teraz nadszedł czas, a pierwszą gwiazdą na liście jest jedyny w swoim rodzaju Snoop Dogg. A przynajmniej tak się wydaje…

Wiadomość została ogłoszona za pomocą tajemniczej wiadomości na Twitterze, co pozwala nam przypuszczać, że to Snoop Dogg. Jeśli nie on, to kto inny mógłby to być?

To nie pierwszy raz, kiedy Snoop Dogg pojawia się w roli komentatora sportowego. Nieco wcześniej w ciągu roku dołączył do stoiska komentatorów podczas meczu Los Angeles Kings. Został także gospodarzem zatrudnionym przez NHL w 2018 roku, kiedy liga zdecydowała się wypuścić serię filmów wyjaśniających zasady gry w hokeja. To trochę głupie, ale bardzo pouczające.

To miły mały dodatek i nie wpłynie w żaden sposób na rozgrywkę w NHL 20. Nie wiemy jak wy, ale my chcielibyśmy usłyszeć, jak Snoop Dogg chwali nasze szalone umiejętności w NHL 20. A to dopiero pierwsza celebrytka na liście – wkrótce pojawią się kolejni.