Powstań, młody Jedi, nadszedł dla ciebie czas. Do odległej galaktyki pojedziesz i uratujesz ją, jeśli ocalisz, to musi być. Zakłócenia w Mocy są zrozpaczone i tylko ty, młody Jedi, możesz pomóc galaktyce. Ale strzeż się ciemnej strony Mocy, musisz. Uwodzenie jest, ale nie tak kuszące jak ceny w grach Star Wars.

Świętujemy miesiąc Gwiezdnych Wojen specjalną kolekcją gier Star Wars! Weźcie miecze świetlne i przygotujcie miotacze, lecimy z prędkością światła!

Odległa galaktyka czeka tutaj!

Galaktyka jest ogromna, a jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami Star Wars i nie wiesz, od czego zacząć, pozwól nam pomóc.

Rycerze Starej Republiki

Możesz się zastanawiać, co oni sobie myślą, sprzedając nam starą, brzydko wyglądającą grę, prawda? Ale oto nasza sztuczka Jedi – wygląd może mylić. Knights of the Old Republic zawiera jedne z najlepszych historii Gwiezdnych Wojen opowiedzianych w grach wideo, a jeśli jesteś maniakiem Gwiezdnych Wojen, tak jak my, nie pożałujesz, że w to zagrałeś!

Kup KOTOR taniej

Gwiezdne Wojny Jedi: Upadły Zakon

Star Wars Jedi: Fallen Order udowodniło, że Gwiezdne Wojny dla jednego gracza cieszą się dużym zainteresowaniem.

Najnowsza gra Star Wars udowodniła EA, że gry Star Wars dla jednego gracza wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem i wyrwała licencję z uścisku EA. Co więcej, Jedi: Upadły Zakon to powrót do formy gier Star Wars, który doceni każdy kujon Gwiezdnych Wojen w galaktyce.

Kup Star Wars Jedi: Fallen Order taniej

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów

Lego Star Wars: Skywalker Saga pozwala zagrać we wszystkie 9 filmów Star Wars.

Niewiele gier pozwala na rozegranie całej trylogii Gwiezdnych Wojen, nie mówiąc już o całej sadze dziewięciu filmów. A co jeśli jest zbudowany z klocków LEGO? Niezrównana liczba postaci z Gwiezdnych Wojen połączona z charakterystycznym dla serii LEGO humorem sprawia, że ​​Saga Skywalkerów to gratka dla każdego fana Gwiezdnych Wojen.

Zagraj taniej w całą Sagę Skywalkerów

Gwiezdne Wojny Epizod I Racer

Star Wars Episode I Racer doskonale oddaje dreszczyk emocji związany z ściganiem się w Mrocznym widmie.

Wielu fanów Gwiezdnych Wojen nie lubi prequelowej trylogii z różnych powodów, ale zgadzają się co do jednego: sekwencja wyścigów była fantastyczna. Wyobraź sobie, że to było prawdziwe! Obejrzałbyś to, prawda? Cóż, można tylko pomarzyć. Ale chociaż to marzenie może się nie spełnić, istnieje alternatywa, mała gra o nazwie Star Wars Episode I Racer. To stara gra, tak, ale emocje i przypływ adrenaliny są świeże i nigdy nie słabną!

Kup Star Wars Episode I Racer taniej

Gwiezdne wojny: Eskadry

Czym są gry Star Wars bez bitew kosmicznych?  Eskadry dają graczom dokładnie to.

Kto nie lubi dobrej, ekscytującej walki psów z powiększającymi się wiązkami laserowymi, eksplodującymi statkami kosmicznymi i podniebnymi sztuczkami przyspieszającymi bicie serca? Nawet symulator lotu Gwiezdnych Wojen ma przyjemny dźwięk w uszach. Star Wars: Squadrons łączy w sobie zarówno pełne akcji bitwy kosmiczne, jak i możliwość latania myśliwcami znanymi z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Brzmi jak przepis na idealną grę, co?

Kup Star Wars: Squadrons taniej

Przeglądaj kolekcję gier Star Wars, jest więcej gier, które możesz kupić taniej i odkrywać odległą galaktykę, od fantastycznego FPS Republic Commando po klasyczne pakiety gier Star Wars.

Przeglądaj tutaj

I niech Moc będzie z Tobą.