Tydzień i trochę wstecz napisaliśmy o spoilerach The Last of Us Part II i o tym, jak należy unikać pewnych ciemnych miejsc w Internecie, aby ich uniknąć. Udało nam się przegapić wszystkie spoilery fabularne (tak nam), ale wiemy, że jest wielu fanów PlayStation, którzy nie mogli się oprzeć kliknięciu podejrzanych linków i zdołali przeczytać część historii The Last of Us Part II. I zgadnij co… Te spoilery mogły być fałszywe.

w niedawnym wywiad z Eurogameremreżyser gry Neil Druckmann opowiedział trochę o tym incydencie i stwierdził, że nie możemy być pewni co do autentyczności spojlerów.

„Wyszło wiele opinii, nasze podejście do tego jest takie, nie wiesz. Dobrze? Jest tak wiele fałszywych rzeczy. Nie chcemy tam wychodzić i niczego poprawiać, ponieważ w pewnym sensie zepsułoby to grę – mówiąc, czym nie jest, w pewnym sensie mówimy, czym jest.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę Eurogamer i obejrzyj cały wywiad. Neil poruszył wiele interesujących kwestii i naprawdę zalecamy wysłuchanie go.

Jeśli chodzi o grę, został nam tydzień oczekiwania. The Last of Us Part II ukaże się w ten poniedziałek wyłącznie na PlayStation 4. Możesz przygotować się na jedną z największych premier gier na PS4 w roku, doładowując swój portfel PSN. Mamy fajne rabaty na karty PSN w różnych regionach.