Studio Hello Games opublikowało krótki teaser o swoich planach na przyszłość związanych z pozaziemską odyseją kosmiczną znaną również jako Niebo niczyje. Deweloper przygotował dla swoich wiernych fanów całkiem niezły rozdział, który ma zostać wydany latem tego roku, całkowicie za darmo!

Aktualizacja Beyond jest kontynuacją zeszłorocznej aktualizacji No Man’s Sky NEXT, która zawierała już pierwsze elementy przygód dla wielu graczy. Według dyrektora zarządzającego Hello Games, Seana Murraya, aktualizacja „Beyond” składa się z trzech części i jest uważana za „najbardziej ambitny rozdział do tej pory”. Jednak na razie firma może zdradzić jedynie szczegóły dotyczące pierwszego Beyond segment – ​​No Man’s Sky Online!

stany Hello Games„Pierwsza część aktualizacji zawiera radykalnie nowe doświadczenie społecznościowe i dla wielu graczy, które umożliwia graczom w całym wszechświecie spotykanie się i wspólną zabawę”. Tylko na podstawie tego zdania twój umysł może natychmiast wyobrazić sobie skrót MMO, chociaż deweloper wyjaśnia dalej „Nie uważamy No Man’s Sky za grę MMO — nie będzie wymagać subskrypcji, nie będzie zawierała mikrotransakcji i będzie bezpłatna dla wszystkich istniejących graczy”.

Jeśli chodzi o pozostałe dwa elementy nadchodzącej aktualizacji No Man’s Sky Beyond, deweloper pozostaje konkretny i precyzyjny oraz obiecuje ujawnić więcej szczegółów na temat nadchodzącej zawartości w kolejnych tygodniach „porozmawiamy więcej o każdym z trzech głównych komponentów… kiedy wiemy, że możemy być precyzyjni”.

Wygląda na to, że Hello Games naprawdę nauczyło się na swoich błędach. Nie tylko ich gra przebyła lata świetlne od pierwszego wydania pod względem zawartości i jakości, ale także sami programiści są teraz bardziej ostrożni w wyborze promocji treści i zarządzaniu oczekiwaniami. To dobre wiadomości dla każdego fana No Man’s Sky, a jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto w nią zagrać, teraz wydaje się, że jest to właściwy czas na podjęcie decyzji.