Ekipa Hello Games jeszcze nie skończyła z No Man’s Sky. Wczoraj studio udostępniło nowy film prezentujący najnowszą aktualizację gry No Man’s Sky Desolation, która umożliwi graczom eksplorację opuszczonych statków kosmicznych i frachtowców w całym kosmosie.

Oto zwiastun:

Wideo emituje wyraźne wibracje o tematyce horroru z napiętą muzyką i mrocznymi motywami dookoła. Jak to ujmuje Hello Games: bogate w łupy, ale mroczne i niebezpieczne. I każdy inny. Stąp ostrożnie, podróżniku.

Zgodnie z notatkami każdy z frachtowców będzie generowany proceduralnie, dzięki czemu każda wyprawa w nieznane będzie naprawdę wyjątkowa. Różne frachtowce będą miały własną historię tego, co stało się z załogą – nieuczciwe systemy bezpieczeństwa, nieudane eksperymenty biologiczne i tak dalej. Hello Games nie chce ujawniać wszystkich swoich kart, więc czeka Cię kilka niespodzianek… Moreso, podczas eksploracji nawiedzonych statków kosmicznych znajdziesz liczne wskazówki dotyczące tego, co dzieje się w każdym statku – różne przedmioty, dzienniki i dzienniki . Trudno powiedzieć, czy zobaczymy i zmierzymy się z wrogimi kosmitami lub innymi wrogami, ale taka możliwość istnieje.

Jednak opuszczone frachtowce nie będą jedynym dodatkiem do gry, który pojawi się wraz z No Man’s Sky Desolation. Podczas eksploracji tych opuszczonych frachtowców będziesz zbierać różne łupy, które później możesz wykorzystać do ulepszenia własnego statku kosmicznego. Według Hello Games gracze otrzymają kilka nowych opcji dostosowywania – jedną z nich jest możliwość zmiany schematów kolorów.

Jak zawsze w przypadku nowej aktualizacji, No Man’s Sky Desolation przyniesie wiele ulepszeń jakości życia, poprawek błędów i tak dalej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat przed pierwszą sesją gry, koniecznie sprawdź oficjalne informacje o łatce tutaj.

Aktualizacja będzie bezpłatna dla wszystkich, którzy już posiadają grę. Jeśli chcesz dołączyć do odkrywania nowego rozdziału No Man’s Sky, koniecznie sprawdź naszą cenę za ten tytuł.