Rare jeszcze się nie skończyło z Sea of ​​Thieves i dodaje kolejną aktualizację zawartości! Nowy dodatek nazywa się The Seabound Soul. Dodaje nową opowieść, nowe elementy kosmetyczne, nową broń i wiele więcej. Co najlepsze, nowa aktualizacja jest już dostępna na PC i Xbox One, więc jeśli posiadasz już grę Sea of ​​Thieves, możesz od razu rozpocząć nową przygodę.

Jedną z najciekawszych części nowej aktualizacji jest ogień. Seabound Soul pozwala graczom zdobywać ogniste kule armatnie lub bomby zapalające i wystrzeliwać je we wrogów, podpalając ich statki. Ogień może się rozprzestrzeniać, ale można go również ugasić za pomocą nowej beczki z wodą na pokładzie wszystkich statków. Oznacza to, że zawsze będziesz miał szansę na walkę, jeśli wcześnie zauważysz płomienie.

Seabound Soul to także nowa opowieść, która będzie pierwszą nową misją fabularną dodaną do gry od kwietnia ubiegłego roku. Podczas tej misji połączysz siły z Sir Arthurem Pendragonem, kapitanem niesławnego Blackwyche, i wyruszysz w podróż mającą na celu odkrycie tajemnicy statku widmo. Po ukończeniu otrzymasz zestaw żagli z motywem smoka i miecz Pendragona. Ale to nie wszystko! Łup nadchodzący wraz z aktualizacją The Seabound Soul obejmuje również mnóstwo nowych emotikonów, zwierzaków, strojów i skórek.

Wreszcie, istnieje kilka starszych aktualizacji systemu, które dodadzą przenośne skrzynie z amunicją, nowe pochwały na arenie, więcej osiągnięć i odświeżenie Czarnego Rynku. Pojawią się one wraz z różnymi mniejszymi aktualizacjami, poprawkami i ulepszeniami jakości życia.

Podsumowując, Sea of ​​Thieves: The Seabound Soul wydaje się naprawdę ogromną aktualizacją, w którą warto się zagłębić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyj oficjalne informacje o łatce. Jeśli chcesz osobiście zapoznać się z tymi zmianami – koniecznie sprawdź naszą cenę gry.

Zbierz znajomych i zostań piratem już dziś!