Jeśli jesteś fanem gier MMORPG, ale zakochałeś się w grach typu old-timery, takich jak World of Warcraft, Final Fantasy XIV czy The Elder Scrolls Online, być może zastanawiasz się, kiedy czeka Cię kolejna wielka rzecz. Cóż, może się to zdarzyć naprawdę szybko, ponieważ próba przełamania rynku gier przez Amazon ma zadebiutować w przyszłym miesiącu. New World, gra MMORPG od Amazon Game Studios, zadebiutuje 26 maja.

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o tej grze, powinieneś wiedzieć, że była ona rozwijana przez kilka lat i całkowicie zmieniła się od tego, co ogłoszono w 2018 roku. New World toczy się w połowie XVII wieku, gdzie gracze mają za zadanie kolonizacja fikcyjnej krainy wzorowanej na Ameryce Brytyjskiej na Oceanie Atlantyckim. Według twórców gra powinna dać graczom szansę doświadczenia ciekawego połączenia rywalizacji i rozgrywki kooperacyjnej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wydania New World, naprawdę zalecamy obejrzenie tego niesamowitego 4-minutowego podsumowania od twórców:

Jeśli wygląda to na coś, co chciałbyś wypróbować, powinieneś wiedzieć, że przed oficjalną premierą Amazon Game Studios planuje przeprowadzić zamknięty test beta. Test powinien rozpocząć się już za kilka tygodni i zapewni dostęp wszystkim, którzy zakupili grę w przedsprzedaży. Jeśli nie chcesz od razu wydawać pieniędzy, możesz spróbować szczęścia i zarejestrować się w wersji beta na stronie strona gry.