Chcesz więcej Borderlands 3? Skrzynia biegów Cię obejmuje. Wczoraj twórcy gry ujawnili trzecie duże rozszerzenie do gry, zatytułowane Borderlands 3: Bounty of Blood – A Fistful of Redemption. I to już bardzo niedługo – data wyznaczona jest na 25 czerwca.

Zgodnie z przekazanymi informacjami akcja Bounty of Blood – A Fistful of Redemption osadzona zostanie na nowej, pustynnej planecie Gehenna, na której zadaniem graczy będzie wytropienie gangu Devil Riders. W rzeczywistości cała sceneria dodatku bardzo przypomina dziki zachód z bronią, kapeluszami i przestępcami. I wykopujemy!

Jedną z zauważalnych różnic w Bounty of Blood – A Fistful of Redemption w porównaniu z resztą gry jest to, że nie musisz przechodzić głównego wątku fabularnego, aby wziąć udział w nowych zadaniach. Bounty of Blood będzie zawierało podwyższenie poziomu, które pozwoli ci od razu rzucić się w wir akcji.

Jak zawsze, nie będzie to tylko fabuła – do zgarnięcia mnóstwo nowych łupów! Według Gearbox, eksplorując Gehennę, gracze będą mogli zdobyć nowe legendarne przedmioty, skórki, dekoracje pokoju i wszystkie inne elementy kosmetyczne. W rzeczywistości będzie tak wiele nowych łupów, że Bounty of Blood wydaje się prawie nową grą.

Brzmi dobrze? Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie wskocz oficjalna strona Borderlands 3 aby dowiedzieć się więcej o nowym rozszerzeniu. Jeśli potrzebujesz oryginalnej gry i chcesz zaoszczędzić kilka dolców, koniecznie sprawdź jej cenę poniżej.