Xbox Game Pass to wciąż najlepsza oferta subskrypcji, jaką można uzyskać na konsoli Microsoftu. Jednak otwieranie i przewijanie ponad 400 bibliotek gier może być onieśmielające, zwłaszcza gdy chcesz grać we wszystko. Drugą stroną medalu jest to, że mogłeś już grać we wszystkie Halo, Gears of War i Battlefields. W co jeszcze możesz zagrać?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Oto kilka ukrytych klejnotów dostępnych w ramach Xbox Game Pass, które mogłeś przegapić.

Psychonauci

Psychonauts 2 ukazało się w 2021 roku i było nawet nominowane do nagrody Game Award. Możesz znaleźć obie gry w Xbox Game Pass, a jeśli masz ochotę na dziwaczny, ale wyjątkowy projekt poziomów, sprytne pisanie i humor, Psychonauts 1 i 2 mogą po prostu znaleźć się wśród twoich ulubionych gier.

Tunika

Podczas gdy gry Legend of Zelda są dostępne tylko na Nintendo Switch, Tunic przenosi duchową pochodnię do Xbox Game Pass. Wizualnie Tunika bardzo przypomina remake Link’s Awakening, ale nie dajcie się zwieść uroczemu stylowi graficznemu. Dzięki inspiracjom z gatunku souls i wielu sekretom do odkrycia, Tunic już teraz może stać się ulubieńcem fanów.

strażnicy Galaktyki

Czy Guardians of the Galaxy można uznać za ukryty klejnot? Najwyraźniej tak. Wielu graczy zostało spalonych przez zainfekowanych mikrotransakcjami The Avengers, całkowicie pominęli Guardians. Ale Guardians of the Galaxy jest całkowicie wolne od mikrotransakcji, a ponadto jest niesamowite! Najlepsze jest to, że jest całkowicie bezpłatne dla subskrybentów Xbox Game Pass.

Hellblade: Ofiara Senuy

Senua może być nazwą, którą znasz, zwłaszcza po oszałamiających zwiastunach kontynuacji, ale czy naprawdę grałeś w tę grę? Hellblade to fenomenalne osiągnięcie w stawianiu czoła problemom psychozy i zdrowia psychicznego poprzez opowiadanie historii, projektowanie dźwięku i samą Senuę. Jeśli jest jedna gra w Xbox Game Pass, w którą MUSISZ zagrać, to jest to Hellblade.

Nieograniczony dostęp dzięki Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate to idealna okazja. Zapewnia dostęp do gier zarówno na PC, jak i na Xboksie. Ponadto łączy Xbox Live Gold, który umożliwia grę online razem z EA Play, która dodaje jeszcze więcej gier z biblioteki EA, takich jak It Takes Two, FIFA i wiele innych.

Subskrybuj Xbox Game Pass Ultimate taniej i odkryj ponad 400 gier najwyższego kalibru.