Ogłaszamy NA-Central Server Region dla Fortnite

Dziś z radością uruchamiamy Fortnite NA-Central region serwera („region kojarzenia”). Cieszymy się, że możemy zapewnić mniejsze opóźnienia dla wielu graczy mieszkających w Meksyku i środkowych Stanach Zjednoczonych! Współpracowaliśmy z Amazon Web Services (AWS), aby dostarczyć ten nowy region serwerów zlokalizowany w Dallas w Teksasie w USA. Region serwerów NA-Central korzysta ze stref lokalnych AWS, aby zapewnić graczom w Meksyku i środkowych Stanach Zjednoczonych wrażenia z niskimi opóźnieniami, przy czym wrażenia są podobne do tych, które mają gracze w regionach serwerów NA-East i NA-West.

Będziemy nadal szukać ulepszeń tam, gdzie możemy, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia.

Co region serwera NA-Central oznacza dla zawodów?

Podczas sezonu 1. rozdziału 4 Battle Royale możemy zorganizować kilka zawodów w regionie serwerów NA-Central, aby przetestować wydajność serwera i usunąć wszelkie błędy, ale turnieje w Ameryce Północnej będą nadal ogólnie organizowane w regionach NA-Wschód i NA- Zachodnie regiony serwerów.

Jednak począwszy od rozdziału 4 sezonu 2, zawody rywalizacyjne nie będą już hostowane w regionach serwerowych NA-East i NA-West. Zamiast tego turnieje w Ameryce Północnej będą odbywać się na serwerach NA-Central. Gracze nadal będą mogli przeglądać i ustawiać się w kolejce do nadchodzących wydarzeń rywalizacyjnych, mając ustawiony region serwera NA-East lub NA-West, ale wydarzenie zostanie przekierowane na serwery NA-Central.

A co z konkurencyjnymi nagrodami?

Wszelkie nagrody dla NA-East i NA-West w przyszłych sezonach Battle Royale zostaną połączone w jedną pulę dla Ameryki Północnej. Obejmuje to kwalifikacje w wielorundowych turniejach, takich jak Victory Cash Cups, FNCS Majors i FNCS Global Championship. Ameryka Północna po raz pierwszy będzie miała jednego mistrza we wszystkich zawodach.

Region serwerów NA-Central jest dostępny od dzisiaj. W przypadku graczy z Meksyku lub środkowych Stanów Zjednoczonych wskocz do gry i wybierz ją w ustawieniach!

Menu