Zaledwie kilka dni temu udostępniliśmy lista darmowych gier Xbox Live Gold w czerwcu, ale teraz pora rzucić okiem na to, co w nadchodzącym miesiącu otrzymają abonenci PlayStation Plus. Wygląda na to, że mamy kilka soczystych wydań, którymi możemy się cieszyć: Gwiezdne wojny: Eskadry, Ostateczne starcie w Virtua Fighter 5oraz Operacja: Tango. Sprawdź tytuły w poniższym zwiastunie, a my przedstawimy Ci zgrabny przegląd tego, co czerwiec przyniesie subskrybentom PS Plus.

Gwiezdne Wojny: Eskadry (PS4)

EA Gwiezdne wojny: Eskadry (cena sklepowa od 20€) daje graczom możliwość wzięcia udziału w wieloosobowych walkach powietrznych rozgrywających się w odległej galaktyce. Ten pierwszoosobowy tryb wieloosobowy zadebiutował nie mniej niż rok temu, więc zobaczenie go na liście czerwcowych darmowych gier PS Plus jest miłym zaskoczeniem. Star Wars: Squadrons spełnia pilotażowe marzenie zagorzałych fanów SW i wielkie wejście do serii dla tych, którzy nigdy nie brali udziału w żadnej z gier SW lub nie są zaznajomieni z serią.

Tak czy inaczej, jeśli chcesz wziąć udział w wyjątkowej kosmicznej eskapadzie dla wielu graczy z perspektywy pierwszej osoby, możesz to zrobić za darmo na swoim PS4 w czerwcu. Jednak musimy cię ostrzec… Wybierz ostrożnie, dla czyjej sprawy toczysz te międzygalaktyczne wojny.

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown (PS4)

Seria bijatyk firmy Sega, Virtua Fighter, zasługuje na znacznie większe uznanie niż jest. Chcieliśmy pochwalić firmę Sony za dodanie Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown (cena w PS Store 30 EUR) do listy czerwcowych darmowych gier. Z listą 20 grywalnych postaci o różnych stylach i zestawach ruchów, gra zapewnia szalone wrażenia z walki dla tych, którzy lubią wysoki przypływ adrenaliny.

Najnowsza aktualizacja poprawiła oprawę wizualną gry, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się przyjemnym doświadczeniem 3D z ulepszonymi animacjami i sekwencjami, znacznie ulepszając klasyczny tytuł. Dlatego jeśli jesteś zagorzałym fanem gry walki i przegapiłeś serię Virtua Fighter, masz szansę wypróbować jedną z klasycznych iteracji w historii bijatyk.

Operacja: Tango (PS5)

Kolejną perełką na czerwcowej liście bezpłatnych gier PS Plus jest Operacja Clever Plays: Tango (cena do ustalenia), którą można pobrać na PlayStation 5 dla abonentów PS Plus. Operation: Tango to kooperacyjna gra przygodowa o tematyce szpiegowskiej, w którą grają dwie osoby. Dobrą wiadomością jest to, że jeden gracz może grać w tę grę całkowicie za darmo, jeśli jest własnością drugiego. Fajne hę?

Jeden z was gra jako infiltrator, a drugi jako haker, który pomaga im w drodze, więc uwierzcie nam, komunikacja jest tutaj kluczem do udanych misji. Zaawansowane technologicznie narzędzia, rozwiązywanie zagadek i wyzwania są gwarantowane (niektóre zabawne wpadki też), więc nie wahaj się dodać tej gry do swojej biblioteki w czerwcu.

Przypominamy, że gry z Majowa lista PS Plus (Wrak, Pole bitwy 5i Stranded Deep) są nadal do zdobycia do 31 maja.