Jeszcze wczoraj pisaliśmy o Xbox Games with Gold na lipiec 2021 r, i analogicznie, teraz pora na przegląd tego, co Sony planuje dać abonentom PS Plus w lipcu. Wygląda na to, że zagłębiamy się w tzw pełen akcji lipiec z następującymi grami:

  • Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)
  • Pole bitwy WWE 2K (PS4)
  • Virtua Fighter 5: Ostateczne starcie (PS4)
  • A Plague Tale: Innocence (PS5)

Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)

Trudno znaleźć gracza, który przynajmniej nie słyszał o kultowej wojskowej serii strzelanek Call of Duty. Gra słynie z wciągającego systemu walki, futurystycznej scenerii, której powietrze wydaje się przesiąknięte zapachem prochu strzelniczego oraz genialnej rozgrywki wieloosobowej. Okazja do darmowego zdobycia Call of Duty Black Ops 4 (cena sklepowa Eneba 28,99 €) nie jest jedyną, której możesz przegapić. Ten tytuł CoD obejmuje wszechstronną rozgrywkę, co oznacza, że ​​możesz przełączać się między różnymi trybami gry: dla jednego gracza, Battle Royale, Zombies, Control, Team, Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed oraz Search & Destroy. W tej bezprecedensowej grze FPS nie ma żadnych dopasowań.

Pole bitwy WWE 2K (PS4)

Jeśli masz ochotę walczyć na pięści, a nie strzelby, będziesz zadowolony z kolejnej gwiazdy miesiąca lipca. WWE 2K Battlegrounds (cena w sklepie Eneba 5,18 €) to gra walki z optymistycznym nastawieniem zawarta w trybach dla jednego gracza i dla wielu graczy. W rzeczywistości grę można uznać za pandemonium skopania tyłków. Dynamiczna walka, kultowe supergwiazdy WWE, mnóstwo trybów gry, takich jak Exhibition, King of the Battleground i nie tylko – wszystko to zaprojektowane tak, aby zapewnić graczom najbardziej zabawne i satysfakcjonujące wrażenia z walki.

Virtua Fighter 5: Ostateczne starcie (PS4)

Kolejna bijatyka dołącza do lipcowych darmowych gier PS Plus, w rzeczywistości jest to remake 3D klasycznej bijatyki. Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (cena detaliczna 29,99 €) zaprasza graczy do wzięcia udziału w szaleńczej grze bitewnej, w której ostateczną bronią są pięści i pragnienie zwycięstwa. Aby zrealizować swoje ambicje, otrzymujesz listę 19 różnych wojowników, z których każdy ma inne mocne i słabe strony, zestawy ruchów i kombinacje. Konkurencja jest tak zacięta, jak to tylko możliwe, więc szkoda byłoby przegapić wyjątkową szansę na zdobycie remake’u kultowego klasyka za darmo.

A Plague Tale: Innocence (PS5)

I wreszcie A Plague Tale: Innocence (cena sklepowa Eneba 11,79 €) to gra, która zabiera graczy w magiczną podróż pełną utraty i nadziei. Ta przygodowa gra akcji osadzona jest w czasach średniowiecza, kiedy zaraza bezlitośnie rzuciła kraj na kolana. Przy niezrównanej ścieżce dźwiękowej i nawiedzonej atmosferze gracze są świadkami historii dwojga rodzeństwa próbującego uciec ze szponów śmierci, które zamiatają ulice ich domu. Wciel się w Amicię i jej młodszego brata Hugo i pomóż im uciec przed śmiertelną chorobą. Rozgrywka zawiera elementy skradania się i wymaga użycia sprytu oraz intuicji, ponieważ będziesz musiał unikać rycerzy, rozwiązywać pułapki, uciekać przed pościgiem, a ostatecznie oszukać zbliżającą się zagładę.