Jeszcze wczoraj pisaliśmy o Xbox Games with Gold na sierpień 2021 i teraz jest czas, aby abonenci PS Plus przekonali się, jakie darmowe gry wzbogacą sierpień. Wygląda na to, że zbliża się dynamiczny miesiąc, ponieważ oto gry, które możesz odebrać za darmo, jeśli masz aktywne członkostwo PS Plus:

  • Hunter’s Arena Legends (PS5 i PS4)
  • Tennis World Tour 2 (PS5 i PS4)
  • Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville (PS4)
  • Virtua Fighter 5: Ostateczne starcie (PS4)

Hunter’s Arena: Legends (PS5 i PS4)

Jeśli chcesz wziąć udział w klimatycznej arenie bitewnej, Hunter’s Arena: Legends to świetna gra, którą możesz bezpłatnie dodać do biblioteki. Hunter’s Arena: Legends to 30-osobowa gra PvP i PvE osadzona w starożytnej Azji, oferując szaloną bitwę, pozwalającą graczom rozstrzygnąć, kto jest najlepszym łowcą po staremu. Sztuki walki, szermierka, podejmowanie decyzji na czas i wszechstronny system walki pozwalają graczom wykorzystać większą część ich umiejętności. Absolutny hit, jeśli sami tak mówimy.

Tennis World Tour 2 (PS5 i PS4)

Zdobycie jednej z najlepszych gier sportowych na rynku za darmo to okazja, której nie można przegapić. Rozgrywka w Tennis World Tour 2 oferuje aktywną rozgrywkę, w której gracz musi wziąć byka za rogi, aby zostać zawodowym sportowcem. Realistyczna fizyka, wiele trybów gry, wielkie stadiony, 38 licencjonowanych tenisistów z najwyższej półki i kilka innych asów w rękawie, dzięki którym pobyt w świecie tenisa będzie niezapomniany.

Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville (PS4)

Ta gra to najbardziej zwariowana strzelanka, jaką można znaleźć w morzu tytułów strzelanek. W Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville możesz dać z siebie wszystko w trybie online dla wielu graczy, który obsługuje do 24 graczy. Ostateczne starcie między roślinami i zombie będzie godne podziwu dzięki dynamicznemu i szalonemu systemowi walki, wzbogaconemu o imponujący arsenał broni. Odbierz grę za darmo i zagłębij się w tę grę poprawiającą nastrój.

Virtua Fighter 5: Ostateczne starcie (PS4)

Kolejna bijatyka dołącza do sierpniowych darmowych gier PS Plus, w rzeczywistości jest to remake 3D klasycznej bijatyki. Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown zaprasza graczy do udziału w szaleńczej grze bitewnej, w której pięści i pragnienie triumfu są twoją ostateczną bronią. Aby zrealizować swoje ambicje, otrzymujesz listę 19 różnych wojowników, z których każdy ma inne mocne i słabe strony, zestawy ruchów i kombinacje. Konkurencja jest tak zacięta, jak to tylko możliwe, więc szkoda byłoby przegapić wyjątkową szansę na zdobycie remake’u kultowego klasyka za darmo.