Rocket League przygotowuje się do drugiego sezonu w Epic Games Store i wypuściło nowy zwiastun, który ujawnia kilka nowych rzeczy, które pojawią się w grze w nadchodzącym miesiącu. W opisie filmu podano, że 2. sezon Rocket League rozpocznie się 9 grudnia.

Wraz z nowym sezonem fani Rocket League otrzymają mnóstwo nowych elementów kolekcjonerskich, z których większość zostanie przyznana każdemu, kto posiada nowy Rocket Pass, który będzie miał 70 poziomów do odblokowania.

Jak zawsze będzie mnóstwo nowych samochodów, skórek i tak dalej, ale prawdziwym mięsem sezonu jest nowy sposób dostosowywania. Sezon 2 przyniesie nowy rodzaj opcji dostosowywania dla graczy Rocket League – pojawi się w postaci hymnów gracza – odblokowywanych fragmentów muzycznych, które są odtwarzane dla wszystkich, gdy gracz zdobędzie bramkę lub uratuje swoją drużynę epicką zapisać. Tę muzykę będzie można uzyskać za pośrednictwem bezpłatnych i płatnych karnetów Rocket League, a także nowych elementów, które zostaną dodane do gry później. Kto wie, może w przyszłości uda nam się skomponować własne hymny graczy.

W każdym razie miło jest widzieć, jak Rocket League serwuje nowe rzeczy, nawet 5 lat po pierwszym wydaniu. Gra znalazła wielu nowych graczy po przejściu na inny program uruchamiający PC i spodziewamy się, że jeszcze więcej graczy dołączy do Ligi na konsolach nowej generacji. Jesteśmy pewni, że sezon 2 będzie świetny!