Wczoraj podczas Gamescom: Opening Night Live firma Guerrilla Games ogłosiła, że Horizon Forbidden West ma wystartować 18 lutego 2022 jednocześnie na PlayStation 4 i PlayStation 5. Chociaż Sony bardzo chciało przesunąć premierę sequela do końca 2021 roku, z powodu pandemii premiera została zaplanowana na przyszły rok, aby zapewnić, że gra zostanie wydana w jak najlepszej formie. Zamówienia w przedsprzedaży będą dostępne od przyszłego tygodnia, 2 września.

Podczas Gamescomu, w związku z opóźnionym wydaniem dyrektora Horizon Forbidden West, Mathias de Jonge, powiedział: „Nie jest niespodzianką, że nasze zespoły były pod ogromnym wpływem globalnej pandemii; dostosowujemy się do nowych przepływów pracy, protokołów i innych wyzwań, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo naszych zespołów i traktując priorytetowo zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym”. Covid-19 wpłynął na wiele firm zajmujących się grami i deweloperów, więc możemy być tylko wyrozumiali i cierpliwi, wiedząc, że opóźnienie oznacza ciągłą pracę nad jakością oczekiwanej kontynuacji.

Jonge ujawnił również pewne informacje na temat założenia Horizon Forbidden West. Przygody z Aloy toczą się dalej, a niebezpieczeństwa nabierają tempa: zapadająca się biosfera powoduje szkodliwe szkody w znanym jej świecie, a dzikie zwierzęta i zwierzęta głodują, co bezpośrednio wpływa na plemię.. Ekstremalne warunki pogodowe wpłyną na rozgrywkę na wielką skalę, biorąc pod uwagę, że gnijąca biosfera jest głównym problemem fabuły. Brzmi całkiem ekscytująco i szczerze, nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o Horizon Forbidden West.

Wiadomość o opóźnieniu nie dotarła jednak bez rekompensaty. Fani byli podekscytowani Aktualizacja Horizon Zero Dawn dla graczy PS5 i jest już dostępna, zapewniając tryb 60 klatek na sekundę, rozdzielczość szachownicy 4K i oczywiście ulepszona aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich graczy PS5, którzy mają tę grę.

Dopóki nie wkroczymy w świat Horizon Forbidden West, możemy cieszyć się wszystkim, co może nam zaoferować Horizon Zero Dawn, a gracze PS5 mogą cieszyć się ulepszoną rozgrywką, na którą czekali.

Horizon Zero Dawn: Complete Edition (PC) Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

17,38 €

Kup Teraz

Horizon Zero Dawn: Kompletna edycja Steam Key EUROPA

Cena £

18,76 €

Kup Teraz

Horizon Zero Dawn: Kompletna edycja Steam Key RU/CIS

Cena £

33,56 €

Kup Teraz

Horizon: Zero Dawn (edycja pełna) (PS4) Klucz PSN STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

23,00 €

Kup Teraz

Horizon: Zero Dawn (edycja pełna) (PS4) Klucz PSN AMERYKA PÓŁNOCNA

Cena £

20,77 €

Kup Teraz

Horizon: Zero Dawn Complete Edition (Digital Add-On Pack) (TYLKO DLC) (PS4) PSN Key EUROPE

Cena £

3,14 €

Kup Teraz