Marzec dobiega końca, a to oznacza kolejny zestaw darmowych gier dla PlayStation Plus abonenci. W zeszłym miesiącu posiadacze konsol Sony mieli okazję sprawdzić za darmo The Witness i Call of Duty: Modern Warfare Remastered. W kwietniu te dwa tytuły zostaną zastąpione przez The Surge i Conan Exiles.

Przypływ

The Surge to wydana w 2017 roku gra RPG akcji, która słusznie porównywana jest do legendarnej serii Souls. Gra została zaprojektowana w podobny sposób, podkreślając trudne i metodyczne starcia z wrogami. Jako gracz walczysz z wrogami za pomocą egzoszkieletu, który można dostosowywać w miarę postępów w grze. To, co wyróżnia The Surge, to unikalna funkcja walki, która pozwala graczowi celować w różne części ciała wroga, aby zadać większe obrażenia.

Wspaniałe w tej nowej ofercie dla subskrybentów PlayStation Plus jest to, że twórca gry, Deck13 Interactive, zapowiedział już kontynuację The Surge. Kontynuacja powinna ukazać się w tym roku, więc jest to również świetny sposób na zapoznanie się z grą przed nadchodzącą premierą The Surge 2.

Wygnańcy Conana

W kwietniu Sony będzie miało coś dla fanów gatunku survival. Rok 2018 oznaczał wydanie Wygnańcy Conana, gra osadzona w świecie Conana Barbarzyńcy. Gracze wcielają się w postać uratowaną przez Conana i rozpoczynają podróż po świecie gry. Podobnie jak w innych grach survivalowych, gracze będą mogli budować, wytwarzać i eksplorować Ziemie Wygnańców. To zdecydowanie świetny wybór, jeśli interesujesz się średniowieczną fantazją i szukasz czegoś do gry ze znajomymi online.

Jak co miesiąc, oprócz dwóch darmowych gier, abonenci PlayStation Plus otrzymają również specjalne zniżki na kilka innych gier na platformie.