Kwiecień dobiega końca, a to oznacza, że ​​otrzymamy nowy zestaw darmowych Xbox Games With Gold. Jeśli masz aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, w przyszłym miesiącu będziesz mógł odebrać Armello, Dungeons 3, LEGO Batman i Tropico 4.

Armello

Armello to cyfrowa gra planszowa, która po raz pierwszy została wydana w 2015 roku jako debiutancki projekt australijskiego studia League of Geeks. Gra powstała dzięki udanej kampanii na Kickstarterze i początkowo była przeznaczona na PC, PS4 i urządzenia mobilne. Po udanej premierze ta interesująca, planszowa gra RPG w świecie fantasy otrzymała rozszerzenie i trafiła na konsolę Xbox One, gdzie stała się jedną z najpopularniejszych gier wśród fanów gatunku. Jeśli uważasz się za jednego z nich, zdobądź darmową kopię Armello. Grę będzie można pobrać bezpłatnie od 1 do 31 maja.

Lochy 3

Jeśli lubisz tworzyć własne doświadczenia, możesz ulec pokusie, aby dać szansę Dungeons 3. To trzecia odsłona wyjątkowej serii gier o budowaniu lochów, w której zadaniem graczy jest stworzenie i obrona własnego lochu. Podczas gdy główną atrakcją Dungeons 3 będzie długa kampania dla jednego gracza, gra zawiera wiele trybów kooperacji i wielu graczy, które są nadal popularne do dziś. Spodziewamy się, że serwery gry zaczną buczeć z podekscytowania, gdy gra będzie dostępna w systemie Games With Gold 16 maja.

Lego Batman: gra wideo

Głodny akcji? Lego Batman: The Videogame może być grą dla Ciebie. Do tej pory wszyscy wiedzą, czego się spodziewać po grze Lego, a Lego Batman jest dokładnie tym. Przejmiesz kontrolę nad szeroką gamą postaci Batmana, będziesz walczył z wrogami, rozwiązywał zagadki i zbierał klocki Lego, rozgrywając fabułę gry. Gra będzie dostępna do pobrania za darmo na konsolę Xbox 360, ale dzięki wstecznej kompatybilności będzie można w nią również grać na konsoli Xbox One. Lego Batman: The Videogame będzie dostępne od 1 do 15 maja.

Tropik 4

Czas zbudować swoje karaibskie imperium! Seria Tropico jest dobrze znana wśród fanów gier do zarządzania miastem. I nie bez powodu! W grach Tropico nie chodzi tylko o budowanie… Chodzi o manipulowanie władzą polityczną w celu zapewnienia sobie panowania. Gra pierwotnie wydana w 2011 roku na PC i Xboksa i do dziś jest uważana za jedną z najlepszych gier menedżerskich. Koniecznie odbierz za darmo od 16 maja.

Aby wypróbować te bezpłatne usługi Games With Gold, musisz mieć aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Koniecznie sprawdź nasze specjalne oferty dla Karty podarunkowe Xbox!