Wczoraj The Pokemon Company zorganizowała specjalną konferencję prasową w Tokio. W jej trakcie firma ujawniła szereg nowych gier, usług, a nawet sprzętu, który powinien trafić do fanów Pokemonów w 2019 roku i później. Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Dom Pokemonów

Istnieje wiele gier Pokemon. Jeśli jesteś fanem tych gier, najbardziej irytującą rzeczą jest zarządzanie kolekcją Pokemonów rozłożoną na wiele tytułów. Aby rozwiązać ten problem, firma Pokemon Company ogłosiła nową usługę opartą na chmurze, o nazwie Pokemon Home, która pozwoli ci przechowywać i udostępniać kolekcję pokemonów w wielu grach i platformach. Ponadto Pokemon Home będzie miał wiele funkcji społecznościowych, które pozwolą ci ponownie połączyć się z innymi trenerami.

Pokemon Sleep i Pokemon Go Plus+

Pokemon Go pozwalało nam zdobywać punkty podczas spacerów na zewnątrz. Pokemon Sleep pozwoli nam zdobywać punkty podczas snu. Nie żartujemy… Podczas konferencji firma Pokemon Company zapowiedziała nową grę mobilną, która „ma na celu zamienić sen w rozrywkę”. Trudno sobie wyobrazić jego podstawową zasadę lub sposób działania, ale oficjalny opis mówi, że nowa gra będzie sparowana z nowym urządzeniem o nazwie Pokemon Go Plus +.

W opisie nowego urządzenia czytamy, że „Pokemon GO Plus +, połączy się z Pokemon Sleep i uruchomi z aplikacją. Urządzenie będzie wykorzystywać wbudowany akcelerometr do śledzenia czasu snu użytkownika i wysyłania tych informacji do smartfona przez Bluetooth. To nowe urządzenie ma również te same funkcje, co oryginalne Pokemon GO Plus, więc trenerzy mogą go używać z Pokemon GO w ciągu dnia i z Pokemon Sleep w nocy”. Powinien wystartować gdzieś w 2020 roku.

Mistrzowie Pokemonów

Ostatnią, ale nie najmniej ważną wiadomością o Pokemonach jest nowa gra mobilna, która koncentruje się na bitwach 3 na 3. Pokemon Masters będzie zawierać kolekcję znanych trenerów i ich Pokemonów. Jak zawsze, rozgrywka będzie toczyć się w systemie turowym, w którym biorą udział dwie przeciwne strony. Obecnie nie jest jasne, czy będziesz mógł grać w tę grę ze znajomymi, czy też doświadczenie jest przeznaczone dla jednego gracza.

Czekając na pojawienie się nowych gier, zapoznaj się z artykułem autorstwa Radość Androida z najlepszymi grami Pokemon na Androida.