Popularna seria anime, One Punch Man, otrzyma swoją pierwszą grę konsolową. One Punch Man: A Hero Nobody Knows to nowa bijatyka na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Obecnie gra nie ma daty premiery, ale zwiastun zapowiadający mówi, że powinna ukazać się dość szybko.

Z tego, co zebraliśmy, One Punch Man: A Hero Nobody Knows to bijatyka 3 na 3, w której występują znane postacie z oryginalnego anime. Będziesz mógł grać jako Saitama, Genos, Hellish Blizzard, Speed-o’-Sound Sonic, Mumen Rider i nie tylko.

Zwiastun przedstawia walki 1 na 1, więc możemy tylko spekulować, że rozgrywka może obracać się wokół walk opartych na tagach. Warto również zauważyć, że gra może stanowić wyzwanie dla balansu. Główny bohater Saitama jest znany z tego, że niszczy każdego wroga jednym ciosem, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak to się potoczy.

Nie można też nie wspomnieć o możliwości wyboru języka w grze, a raczej o jego braku. Według wiadomości, One Punch Man: A Hero Nobody Knows będzie miał tylko japoński dźwięk, bez opcji wyboru angielskiego dubbingu. Chociaż prawdopodobnie spodoba się to oryginalnym fanom anime, może być dziwne dla nowych graczy.

Nowa gra jest rozwijana przez Spike Chunsoft. Studio znane jest z innych bijatyk, takich jak Jump Force i One Piece: Burning Blood. One Punch Man: A Hero Nobody Knows jest wydawane przez Bandai Namco.