343 Industries rozbiło ostatnio Internet, ogłaszając to Halo: Kolekcja Master Chiefa a Halo: Reach pojawi się na PC jeszcze w tym roku! W przeszłości gracze na PC mieli okazję wypróbować tylko 2 gry z serii Halo, z których żadna nie jest naprawdę nowa! Dlatego jest to wielka sprawa dla społeczności PC, ponieważ franczyza jest bardzo wysoko ceniona w społeczności Xbox.

Aby upewnić się, że wszystko będzie działać bezproblemowo po wydaniu, 343 będzie potrzebować Twojej pomocy! Właśnie tam programu Halo Insider wchodzi w grę. Możesz zapisać się do programu, a jeśli będziesz miał szczęście, zostaniesz wybrany do udziału w procesie rozwoju nadchodzących wersji na PC. Należy zauważyć, że jeśli należysz do szczęśliwców, będziesz musiał podpisać umowę o zachowaniu poufności z 343.

Zespół programistów chce wybrać szeroką gamę różnych wersji komputerów PC, aby mieć pewność, że gry będą działać płynnie na wszystkich konfiguracjach. Aby mieć jakąkolwiek nadzieję na przejście przez proces selekcji, będziesz musiał podać informacje o swojej historii w serii Halo i inne pytania związane z serią! Halo Insider zapowiada się na bardzo ekskluzywny klub i masz szansę stać się jego częścią!