Xbox jest gotowy na rozpoczęcie roku 2021 z niesamowitymi ofertami dla subskrybentów Xbox Live Gold i posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Oferta Games with Gold na styczeń 2021 r. obejmuje tytuły na konsolę Xbox One, Little Nightmares i Dead Rising, a dzięki wstecznej kompatybilności tytuł na konsolę Xbox 360, The King of Fighters XIII, oraz oryginalny tytuł na konsolę Xbox, Breakdown.

Małe koszmary

Jeśli lubisz klimatyczne gry przygodowe, być może zechcesz sprawdzić Little Nightmares – platformową grę przygodową typu puzzle z horrorem, która przez wielu została uznana za jedną z najlepszych w gatunku. Chociaż historia gry jest dość krótka, jest po mistrzowsku wykonana i na pewno zapiera dech w piersiach. Ponadto, jeśli jeszcze nie słyszeliście, Tarsier Studios planuje wypuścić kontynuację Little Nightmares w nadchodzącym lutym, więc najwyższy czas odświeżyć pamięć i poznać pierwszą grę. Przygotuj się na strach! Gra będzie dostępna od 1 stycznia do 31 stycznia.

Zmartwychwstanie

Chociaż oryginalne Dead Rising zostało wydane w 2006 roku, jego podstawowe idee pozostają aktualne do dziś. Ta mieszanka akcji, przygody, otwartego świata, przetrwania i fiesty typu beat-em-up zaowocowała całą serią i podniosła poziom gatunku oraz sprawiła, że ​​zabijanie zombie stało się zabawą. Jeśli nigdy nie próbowałeś żadnej z tych gier – tracisz. Koniecznie zgarnij ją i wypróbuj za darmo – będzie dostępna od 16 stycznia do 15 lutego.

Król wojowników XIII

Gracze, którzy kochają bijatyki, będą mieli okazję spróbować czegoś naprawdę wyjątkowego – The King of Fighters XIII to część popularnej serii bijatyk, wydawanej głównie w Japonii. Jednak kilka z tych gier trafiło na rynki zachodnie, a The King of Fighters XIII może być jedną z najlepszych w serii. Gra oferuje ogromną liczbę ciekawych postaci, skomplikowaną, ale satysfakcjonującą mechanikę walki, więc będzie idealna dla każdego, kto szuka czegoś nowego. King of Fighters XIII będzie dostępny za darmo od 1 stycznia do 15 stycznia

Awaria

Ostatnią, ale nie najmniej ważną na naszej liście jest pierwszoosobowa gra akcji Breakdown. Pierwotnie wydana w 2004 roku, gra zdobyła spore uznanie za połączenie pierwszoosobowej mechaniki akcji i walki. Zawiera również interesującą i głęboką narrację, więc jeśli szukasz fascynującej historii, nie szukaj dalej. Gra Breakdown stanie się darmowa 16 stycznia i będzie można ją zdobyć do 31 stycznia.

Wszystkie te gry są bezpłatne przez ograniczony czas i będą dostępne tylko z subskrypcjami Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.