Jeśli jesteś dumnym posiadaczem konsoli Nintendo Switch, miej aktywną Subskrypcja Nintendo Switch Onlinei szukasz czegoś nowego do zagrania, koniecznie sprawdź Overcooked 2 w ten weekend. Od dzisiaj będziesz mógł pobrać i grać w tę cieszącą się uznaniem krytyków grę kooperacyjną całkowicie za darmo. W sam raz na Walentynki!

Oferta potrwa do 16 lutego, więc jest dużo czasu, aby spróbować.

Jeśli nie słyszałeś o Overcooked 2, powinieneś wiedzieć, że jest to zwariowana kooperacyjna gra o gotowaniu, w której ty i członkowie twojej rodziny będziecie musieli prowadzić bardzo pracowitą kuchnię. W grze będziesz musiał przygotowywać składniki, gotować, zmywać naczynia i bardzo się starać, aby nie spaść w przepaść. Każdy poziom zawiera wiele wyzwań środowiskowych i zapewni mnóstwo śmiechu, jeśli grasz w tę grę zgodnie z zamierzeniami twórców – ze znajomymi lub członkami rodziny.

Overcooked 2 najlepiej sprawdza się w lokalnym trybie kooperacji – gracze muszą wykonywać wiele zadań jednocześnie i koordynować swoje działania w najbardziej absurdalnych kuchniach z możliwych. Więc jeśli szukasz gry, aby spędzić Walentynki ze swoją lepszą połówką – nie szukaj dalej. Mamy też wiele innych wersji Overcooked 2 na inne platformy, jeśli nie lubisz Nintendo Switch.

A tak przy okazji. Przygotowujemy się również na Walentynki i przygotowujemy specjalną wyprzedaż gier, jeśli nie chcecie się nudzić. Koniecznie zameldujcie się w piątek – czeka nas mnóstwo niespodzianek!