Po tym, jak początkowy szum wokół zapowiedzi BlizzConu 2019 trochę opadł, Blizzard może wreszcie skupić się na swoich obecnych grach. Wczoraj twórcy Overwatch wypuścili całkiem nową porcję zawartości, która jest warta Waszej uwagi. Zwłaszcza jeśli lubisz grać jako Mercy.

Pierwszą rzeczą, o której chcemy wam powiedzieć, jest nowe opowiadanie zatytułowane Walkiria. Historia napisana przez Michaela Chu ma 24 strony i skupia się na naszej ukochanej dr Angeli Ziegler i jej próbie ucieczki przed reputacją związaną z Overwatch i Mercy. Nie chcemy wam niczego zepsuć, ale z pewnością warto przeczytać. Jeśli interesujesz się historią Overwatch i chcesz dowiedzieć się więcej o najpotężniejszym medyku w grze – oto łącze.

Jeśli jednak czytanie nie jest twoim ulubionym zajęciem i wolisz strzelać, z przyjemnością dowiesz się, że w grze pojawiło się nowe wydarzenie o nazwie Mercy’s Recall Challenge. Podobnie jak w poprzednich wydarzeniach dotyczących Any i Baptiste, musisz wygrać 9 gier w dowolnym trybie, aby otrzymać nowe, fajne nagrody kosmetyczne. Jeśli ukończysz wszystko, dodasz niesamowitą skórkę Dr. Zieglera do swojej kolekcji bohaterów.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń Overwatch, to będzie dostępne przez ograniczony czas, więc jeśli chcesz odebrać wszystkie nagrody, musisz się pospieszyć. Wyzwanie Mercy’s Recall jest już dostępne i zakończy się 2 grudnia. Wydarzenie jest dostępne zarówno na PC, jak i konsole.