Dla ogromnej rzeszy fanów Dead by Daylight, kooperacyjnego survival horroru wydanego przez Behavior Interactive w 2016 roku, ogłoszono dwie ważne wiadomości. duch DBD żyje i kwitnie. Dobrą wiadomością jest to, że Behavior Interactive wypuszcza nowe DLC – Hellraiser. Pinhead dołącza do polowania…

Po ostatnich kilku dniach dokuczania na temat nowego DLC, Behavior Interactive w końcu potwierdza, że ​​nowy dodatek jest inspirowany Hellraiserem. Chociaż nie wiemy, jacy ocaleni zostaną zaimplementowani w najnowszym DLC Dead by Daylight ani innych informacji, wiemy, że cenobit będzie nowym zabójcą. Cenobity to pozawymiarowe istoty znane z serii Hellraiser, poddane praniu mózgu w celu torturowania ludzi na zawsze. Nie będę kłamać, brzmi jak dobry wybór dla nowego zabójcy. Być może więcej informacji na temat DLC Hellraiser zostanie ujawnionych w nadchodzących tygodniach.

Następna wiadomość nie jest najlepsza. Behavior Interactive usunie ze sklepu DLC Stranger Things w listopadzie. To DLC stanowiło podstawę rozdziału gry w 2019 roku, ale wydaje się, że nadszedł czas, aby pożegnać się z mapą Hawkins Laboratory, postaciami Nancy Wheeler, Steve Harrington i Demogorgonem, który wkrótce będzie Demogonem.

Słynny program Netflix Stranger Things zgromadził ogromną rzeszę fanów, a po dołączeniu licencjonowanego DLC opartego na tym programie Dead by Daylight było świadkiem napływu podekscytowanych fanów gotowych do zanurzenia się we wszechświecie, który autentycznie odtwarza popularny horror science-fiction. Chociaż DLC było solidną podstawą, dzięki której rozdział w DBD był tak udany, Behaviour Interactive ma: przejęte że „w przypadku Stranger Things nadal koncentrujemy się na zapewnieniu spuścizny tych postaci w naszej grze dla fanów, którzy je kupili lub planują to zrobić”. Cóż, brzmi uczciwie. Poza tym dali graczom trochę czasu na zakup DLC Stranger Things, jeśli jeszcze tego nie zrobili i cieszą się postaciami, mimo że mapa zostanie usunięta z gry.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy wciąż nie kupili DLC Stranger Things i nie doświadczyli okropności z pierwszej ręki, złap go, zanim zniknie na zawsze! Aby uzyskać więcej oficjalnie licencjonowanych przygód w DBD, zapoznaj się z naszą Kolekcja DLC Dead By Daylight.

Dead by Daylight (PC) Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

6,44€

Kup Teraz

Dead by Daylight – Stranger Things Chapter (DLC) Steam Key GLOBAL

Cena £

66,00 €

Kup Teraz

Dead by Daylight – Stranger Things Chapter (DLC) Steam Key EUROPA

Cena £

69,90 €

Kup Teraz