Aby uhonorować naszych kumpli z kanapowych ziemniaków, mamy specjalną wyprzedaż na ten weekend. Oto nasz Płonąca wyprzedaż i wszystkie niesamowite oferty, które się z tym wiążą. Oto kilka świetnych gier, w które możesz zagrać, relaksując się ze znajomymi.

Nasze gwiezdne oferty na ten weekend obejmują Rocket League i Risk of Rain 2. Obie gry to świetne gry do grania ze znajomymi. Nie masz znajomych w pobliżu? Spójrz na naszą cenę gry ARK: Survival Evolved.

Jak zawsze, nasza cotygodniowa wyprzedaż jest pełna nowych tytułów do zdobycia bez wydawania dużych pieniędzy. Na ten weekend mamy specjalną cenę na niedawno wydane Anno 1800, Tom Clancy’s The Division 2, Sekiro: Cienie umierają dwa razy, Tropico 6, Zewnętrzny, Pokolenie zeroi inne świeżo wydane tytuły!

Oprócz najnowszych gier mamy również kilka rekomendacji dotyczących starszych tytułów, które uzyskały odpowiednie zniżki na ten weekend. Jeśli szukasz gier do grania ze znajomymi, Borderlands: Kolekcja przystojniaków, Dolina Gwiezdnej Rosy, Minecraft, Martwy w świetle dziennym lub World of Warcraft: Battle for Azeroth ładnie pasuje do rachunku. Oczywiście w sprzedaży jest też kilka innych świetnych gier wieloosobowych!

Jeśli uważasz się za samotnego wilka, możesz wybrać coś takiego Los, Upadek tytanów 2, Mroczne dusze 3, The Elder Scrolls V: Skyrim i kilka innych świetnych gier za mniej. Pamiętaj jednak, że nasze oferty wkrótce się zakończą, więc nie wahaj się długo.

To dokładnie ten weekend, kiedy wszystko, czego potrzebujesz, to dobra gra i paczka Cheerios, prawda?