Od kilku miesięcy na Twitterze, Reddicie i innych platformach społecznościowych pojawiły się plotki, że remaster trylogii GTA jest w przygotowaniu. Teraz okazuje się, że plotki najprawdopodobniej się sprawdzą i trzy zremasterowane gry GTA mogą pojawić się jesienią tego roku lub przynajmniej do końca 2021 roku. relacja z Kotaku. Trzy zremasterowane gry GTA ery PlayStation 2 to prawdopodobnie GTA 3, Vice City i San Andreas.

Wielu fanów serii ochrzciło trylogię legendą, więc ma sens, jeśli to właśnie nad nimi pracuje Rockstar Games. Tworzone przeróbki ukażą się na PC, nowoczesnych konsolach i Nintendo Switch. Niedawne agresywne działania Rockstara przeciwko modom wykorzystującym zasoby z tych gier tylko utwierdzają plotki na temat zremasterowanych gier GTA, zwłaszcza po oświadczeniu Take-Two dla inwestorów, że firma aktywnie pracuje nad remasterem „iteracji wcześniej wydanych tytułów”. ” Na tej podstawie możemy spekulować, że modyfikacje nie będą już nawet potrzebne, ponieważ zremasterowane gry prawdopodobnie będą wyglądać i działać jeszcze lepiej niż z dużą ilością modów.

Wiadomo już, że Rockstar Games wyda Grand Theft Auto V: Rozszerzone i ulepszone dla konsol nowej generacji: PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ponadto fani czekają również na samodzielna wersja Grand Theft Auto Online zaplanowana na 11 listopada. Teraz fani chętnie położą ręce na zremasterowanej trylogii, która jest owiana nostalgią za milionami graczy na całym świecie i zapoczątkowała popularność serii GTA.

Wszystko wydaje się układać na swoim miejscu i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak będą wyglądać zremasterowane gry. Spekuluje się, że Rockstar może dążyć nie tylko do przeróbki grafiki, ale także zoptymalizowania rozgrywki przy użyciu formuły zastosowanej w Grand Theft Auto V. Oczywiście ostateczne wyniki pokażą, jak deweloperzy radzą sobie z rozwojem remastera i trzymamy za to kciuki legendarna trylogia GTA odrodzi się w nowym świetle.

Podczas gdy Rockstar Games pracuje nad dostarczeniem nam zremasterowanych przebojów, jest to idealny czas, aby złożyć wizytę CJ i innym starym znajomym, których poznaliśmy po drodze Gry GTA lub zdobądź trochę Karty GTA Shark grindować w GTA V Online!

Grand Theft Auto 3 Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

2,85 €

Kup Teraz

Grand Theft Auto: Vice City Steam Key GLOBALNY

Cena £

6,48€

Kup Teraz

Grand Theft Auto: San Andreas Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

24,99 €

Kup Teraz

Grand Theft Auto: San Andreas Steam Key EUROPA

Cena £

38,79 €

Kup Teraz