A więc zaczyna się… Riot Games oficjalnie ujawniło odcinek 2 swojej konkurencyjnej strzelanki bohaterów Valorant. Wraz z planowanym dzisiaj wydaniem nowego odcinka, deweloperzy mają nadzieję wstrząsnąć obecną metą i wprowadzić wiele zmian do popularnej gry online. Największym z nich jest nowy agent o imieniu Yoru, który będzie reprezentował Japonię.

Oto oficjalny zwiastun filmowy, który wprowadza sezon 2:

A oto nasze pierwsze spojrzenie na zdolności Yoru w akcji:

Z tego, co wiemy, Yoru będzie podstępnym agentem typu Duelist, który będzie miał mnóstwo umiejętności pozwalających mu zmieniać pozycję bez wiedzy wrogiej drużyny. Co więcej, w jego zestawie znajdziemy ciekawe narzędzie do odwracania uwagi i zmylenia wrogów poprzez tworzenie fałszywego odgłosu kroków.

Oto pełna lista umiejętności Yoru:

C – FAKEOUT

Wyposaż echo, które naśladuje kroki po aktywacji ognia, aby aktywować i wysłać echo do przodu, Alt Fire, aby umieścić echo w miejscu, Użyj nieaktywnego Echo, aby wysłać je do przodu.

E – BRAMKA

Użyj, aby wykorzystać Rift Tether Fire, aby wysłać linkę do przodu, Alt Fire, aby umieścić linkę w miejscu, Aktywuj, aby teleportować się do miejsca, w którym znajduje się linka.

Q — ŚLEPA

Wyposaż się, aby wyrwać niestabilny fragment wymiarowy z rzeczywistości. Strzelaj, aby rzucić odłamek, aktywując błysk, który nakręca się, gdy zderzy się z twardą powierzchnią świata.

X – DRYF WYMIAROWY

Wyposaż maskę, która widzi pomiędzy wymiarami. Ogień, który dryfuje do wymiaru Yoru, niezdolny do bycia dotkniętym lub zauważonym przez wrogów z zewnątrz.

Chociaż zestaw Yoru wydaje się nieco zbyt potężny, Riot Games powiedziało, że chcą stworzyć zupełnie nowy rodzaj agenta, który deweloperzy nazywają „Stealthly Infiltration”, co oznacza, że ​​w przyszłości możemy spodziewać się więcej podstępnych bohaterów.

John Gościcki, kierownik ds. produktu postaci w Riot Games, powiedział, że Yoru jest agentem, którego zespół zawsze chciał stworzyć.

„Pomysł „Stealthly Infiltration” to coś, z czym bawiliśmy się przez lata, ale nigdy nie pasował do gry. Czuliśmy, że gdybyśmy zaczęli od podstaw, moglibyśmy stworzyć agenta, który w jakiś sposób obracałby się wokół idei „Stealthly Infiltration”.

Nowy bohater nie będzie jedyną rzeczą, która pojawi się w Valorant w Epizodzie 2. Riot Games wprowadziło również pewne zmiany w trybie rywalizacji w grze, aby umożliwić graczom solo i duetowi ustawianie się w kolejce do meczów Immortal i Radiant. W grze dostępna jest również nowa tablica wyników, pokazująca regionalny ranking najlepszych graczy Valorant.

Epizod 2, akt 1, wprowadzi również nową przepustkę bojową, która będzie dostępna do 1 marca. Jeśli chcesz kupić go taniej, koniecznie sprawdź nasze oferty Riot Points!

Karta podarunkowa League of Legends 10 € — klucz Riot — tylko serwer EU WEST

Cena £

9,81 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa League of Legends 10 € Klucz do Riot — EUROPA NORDYCKA — tylko serwer EAST

Kup Teraz