Astral Chain to ekskluzywny tytuł Nintendo, który został wydany zaledwie w zeszłym tygodniu, a już zdążył podbić szczyty list popularności! Przynajmniej w Wielkiej Brytanii najnowszy tytuł PlatinumGames już zajmuje pierwsze miejsce, wyprzedzając takie tytuły jak Control, Wreckfest i The Dark Pictures Anthology: Man of Medan.

Tytuł jest również pierwszym tytułem PlatinumGames, który zajął pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów i już teraz można oszacować, że najnowsza odsłona dąży do wielkości – podobnie jak Bayonetta 2 zrobiłem w zeszłym roku. Jednak pomimo uznania krytyków i ogromnej popularności, niektórzy gracze wydają się myśleć inaczej. Dostrzega to pewna liczba oddanych graczy, próbujących podbić ocenę tytułu na takich portalach z recenzjami jak Metacritic.

Taki przykład zachowania graczy nie jest pierwszym w ciągu ostatnich kilku miesięcy, takich jak tytuły Godło ognia: trzy domy oraz Pokémon: Chodźmy doświadczyli podobnych ataków, jednak wydaje się, że nie powstrzymuje to tytułów przed przyciąganiem ogromnej uwagi fanów, podekscytowania i uznania.

Oto dziesięć najlepszych tytułów, które zdominowały ten tydzień Wykresy gier Ukie.

1. Łańcuch Astralny
2. Wrak
3. Mroczne obrazy: Człowiek z Medan
4. Kontrola
5. Mario Kart 8 Deluxe
6. Crash Team Racing Nitro-Fueled
7. Super Mario Maker 2
8. Spider-Man Marvela
9. Grand Theft Auto V
10. Tom Clancy’s The Division 2

Jeśli posiadasz konsolę Nintendo Switch, zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z Astral Chain — gra oferuje mnóstwo treści, które mogą Cię zaskoczyć, ekscytować i zapewnić rozrywkę. A jeśli nie, nowy sezon premier gier przynosi mnóstwo wciągających premier, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać!