Dziś jest dzień, w którym Riot Games w końcu wprowadza na rynek długo wyczekiwaną taktyczną strzelankę z bohaterami Valorant. Gra jest już dostępna w prawie wszystkich regionach z wyjątkiem USA i Ameryki Łacińskiej. Wersja 1.0 Valorant zawiera kilka nowych rzeczy, które powinny ekscytować graczy.

Przede wszystkim – nowy bohater o imieniu Reyna. Jest jedenastym agentem w składzie Valorant, wnoszącym duży potencjał do fragowania. Sprawdź ją w akcji tutaj:

Oprócz tego nowego bohatera dostępna jest także nowa mapa o nazwie Ascent. Jak sugeruje nazwa mapy, to pole bitwy będzie nieco bardziej pionowe i powinno być faworyzowane przez wszystkie sieci Jett.

I wreszcie, Riot Games zdecydowało się rozpocząć nowy tryb gry, który wprowadza nieco szybszą rozgrywkę. Nowy tryb gry nazywa się Spike Rush i jest zasadniczo krótszym meczem, pozwalającym graczom wypróbować kilka szybkich taktyk w rundach typu best-of-7. W Spike Rush każdy członek drużyny atakującej ma swój własny kolec, więc nie musisz podążać za kolegami z drużyny.

Wreszcie, istnieją tradycyjne aktualizacje uruchamiania. Riot Games stwierdziło, że naprawiło rejestrację trafień, umiejętność Toxic Screen Vipera i wprowadziło szereg ulepszeń do poprzednich map i umiejętności Agenta. Wszystkie te rzeczy możesz przetestować już teraz. Po prostu wskocz na oficjalna strona Valoranta i zacznij grać.