Przedstawiamy Postparty: Przechwytuj klipy z Fortnite na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i PC!

Czy kolega z drużyny powalił wroga na twoją stronę, abyś mógł go wykończyć śnieżką? A może ledwo uniknąłeś porażki, uciekając na Dirt Bike? Bez względu na to, jakie osiągnięcie właśnie udało Ci się osiągnąć, upewnij się, że nigdy go nie zapomnisz, nagrywając klip i udostępniając go innym! Z nowym Postparty aplikacji mobilnej, przechwytuj klipy z rozgrywki Fortnite na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i PC — a następnie oglądaj i udostępniaj klipy w mediach społecznościowych. Możesz także zapisać klipy na swoim urządzeniu mobilnym! Zobacz, jak Postparty współpracuje z Fortnite poniżej. (Postparty może również przechwytywać klipy Rocket League.)

Jak przechwytywać klipy Fortnite za pomocą Postparty

  1. Pobierz aplikację Postparty na urządzenie z systemem iOS lub Android. Na iOS? Pobierz Postparty z App Store! Na Androidzie? Pobierz Postparty ze sklepu Google Play lub przez aplikację Epic Games ze sklepu Samsung Galaxy Store!
  2. Zarejestruj się w Postparty za pomocą swojego konta Epic Games, aby móc nagrywać klipy w Fortnite.
  3. Uruchom Fortnite na swoim PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch lub PC. Przytrzymaj przycisk/klawisz przechwytywania* swojej platformy, aby uchwycić ostatnie 30 sekund rozgrywki. (Należy pamiętać, że przechwytywanie nie obejmuje czatu głosowego gracza ani czatu tekstowego). * Przycisk „Opcje” na kontrolerach PlayStation, przycisk „Menu” na kontrolerach Xbox, przycisk „+” na kontrolerach Nintendo Switch, klawisz „Esc” na klawiaturze
  4. Po przechwyceniu klip pojawi się w bibliotece aplikacji Postparty. (Przetwarzanie może zająć do pięciu minut.) Wybierz klip i przytnij go do żądanej długości, przy czym minimalna długość to trzy sekundy.
  5. Gdy już będziesz mieć swój klip, jaki ci się podoba, udostępnij go na wybranej platformie mediów społecznościowych, aby pochwalić się swoim elimem lub innym osiągnięciem! Możesz także zapisać klip na swoim urządzeniu mobilnym.

Proszę zanotować:

  • Po każdej eliminacji w Fortnite otrzymasz monit w grze zachęcający do nagrania klipu, jeśli zarejestrowałeś się w Postparty za pomocą konta Epic Games. Możesz wyłączyć ten monit (ale nadal rejestrować rozgrywkę w Fortnite w dowolnym momencie), wyłączając „Przypomnienia o przycinaniu” w sekcji „Przycinanie” w Fortnite Ustawienia konta i prywatności.
  • Postparty może rejestrować Twoją rozgrywkę w Fortnite w trybie Battle Royale i na wyspach stworzonych przez twórców. Nie może jednak rejestrować twojej rozgrywki w Ratowaniu Świata.

Udostępnij swój pierwszy klip Fortnite, aby otrzymać nagrody w grze!

Po udostępnieniu pierwszego klipu Fortnite z aplikacji Postparty otrzymasz Opublikuj to! Zawinąć I Poimprezowy spray konfetti w Fortnite następnym razem, gdy wrócisz do Lobby w grze!

Opublikuj to w Fortnite! Spray konfetti do pakowania i postparty

Uchwyć chwilę po chwili, a następnie opublikuj ją dla innych!

Menu