13. sezon Apex Legends zatytułowany Saviors rozpoczyna się 10 maja i polega na dodawaniu więcej, a nie zabieraniu. Zbawiciele podwoją wysiłki na rzecz ulepszenia mapy Storm Point, dodając nowe ciekawe miejsca, więcej łupów, wyzwań i oczywiście nowego bohatera. To jasne, że Respawn słucha opinii fanów i stara się, aby Apex Legends było jak najlepszym doświadczeniem Battle Royale. Zobaczmy, o co chodzi w sezonie 13, a jeśli jesteś w nim, możesz rzucić się w wir nowego sezonu dzięki tańszym monetom Apex.

Co nowego w 13. sezonie Apex Legends?

Powalona bestia

Zwłoki pokonanego potwora kaiju, który wyłonił się z morza w epickim zwiastunie sezonu 13, gniją. Nie jest to jednak tylko fajna dekoracja czy kosmetyczny dodatek do mapy. To nowy punkt zainteresowania z tonami łupów ukrytymi dosłownie – w brzuchu bestii. Gracze będą mogli wejść i zbadać zwłoki przez usta lub cztery otwarte rany na ciele. Jak powiedział główny projektant poziomów, Jeff Shaw: „To coś w rodzaju dużej, wypchanej piñaty z łupami”. Gotowy do zwiedzania?

Więcej łupów

Obecność kaiju uruchomiła protokół bezpieczeństwa i spowodowała, że ​​w pobliżu pojawiły się trzy Zbrojownie Międzygwiezdnej Korporacji Produkcyjnej. Z punktu widzenia rozgrywki oznacza to więcej łupów i sprzętu. Gdy gracze wchodzą do obiektów, drzwi zamykają się, uniemożliwiając wrogim graczom wejście, i rozpoczynają się 60-sekundowe walki PvE z falami robotów Spectre. Według twórców, te zbrojownie zawierają pojemniki, które skanują twój obecny sprzęt, dzięki czemu łupy są zawsze cenne. Można go użyć do ulepszenia obecnego sprzętu lub uzupełnienia wyposażenia, którego gracze nie mają.

Więcej łupów czeka w Zbrojowniach Interstellar Manufacturing Corporation w 13. sezonie Apex Legends.

Nowa filozofia dodawania do istniejących map zamiast ich usuwania to nowe podejście, które Respawn spodziewa się wdrożyć w przyszłych sezonach. Ponadto Respawn obiecuje przerobić system rankingowy, aby nagradzać pracę zespołową i umiejętności. Brzmi wspaniale!

Newcastle

Nie, to nie miasto w Wielkiej Brytanii, to nowa gwiazda 13. sezonu Apex Legends! Okazuje się, że jest bratem Bangalore, Jacksonem Williamsem, który miał nie żyć. Niezależnie od tego, Newcastle jest pasywnym bohaterem, jeśli wolisz, obrońcą, który będzie w stanie bronić i ożywiać powalonych członków drużyny dzięki swoim umiejętnościom Ożywionej Tarczy. W przypadku swojej superumiejętności bohater wyskakuje w powietrze i buduje tarczę ochronną, która po wylądowaniu wygląda jak mur zamku, stąd nazwa – Newcastle.

Newcastle, nowy mistrz Apex Legends, czeka z tańszymi monetami Apex

Chcesz zobaczyć, o co chodzi w Newcastle? Zdobądź nowego bohatera taniej dzięki tanim monetom Apex.

Przygotuj się na sezon 13 dzięki tańszym monetom Apex

Każdy chce wyprzedzić konkurencję. Dlatego przede wszystkim uwielbiamy grać w gry Battle Royale. Dlaczego więc nie być pierwszym, który zbada brzuch bestii lub zdobędzie nowego bohatera, kupując go za tańsze monety Apex Legends?

Kup monety Apex taniej!