Jeśli mieszkałeś pod kamieniem i nie śledziłeś ostatnio wiadomości, powinieneś wiedzieć, że Blizzard ogłosił Klasyczna płonąca krucjata WoW podczas prezentacji BlizzConline. Według zespołu ta wyczekiwana klasyczna gra MMORPG powinna zostać wydana do końca 2021 roku, więc fani naturalnie zaczęli zadawać pytania dotyczące wersji beta gry. Podczas gdy większość z nas spodziewała się, że rozpocznie się latem (podobnie jak Blizzard zrobił z betą WoW Classic), wygląda na to, że tym razem tak nie będzie.

Wielu graczy na całym świecie zgłosiło już, że Battle.net udostępnił im opcję pobrania klienta „Burning Crusade Classic Beta”, którego można znaleźć pod paskiem wyboru wersji gry. Po wybraniu tej opcji klient rozpocznie pobieranie plików gry, jednak przycisk „GRAJ” nie jest obecnie aktywny.

Warto również wspomnieć, że nie wszyscy mieli możliwość pobrania klienta Burning Crusade Classic Beta. Tym razem Blizzard nie dostarczył żadnych kluczy do wersji beta, więc jeśli chcesz się przyłączyć, musisz wyrazić zgodę na dołączenie do wersji beta za pośrednictwem strony menedżera konta Blizzarda.

Ten zaskakujący zestaw do pobrania Świat Warcrafta Klasyczna społeczność płonęła i zapoczątkowała nową falę szumu wokół gry. Istnieje atmosfera oczekiwania wokół wersji beta TBC Classic i wielu fanów ma nadzieję, że Blizzard może zdecydować się na otwarcie jej wraz z nadchodzącym cotygodniowym resetem, który jest dziś dla serwerów w Ameryce Północnej i jutro dla Europy.

Chcesz przejść przez Mroczny Portal z pierwszą falą graczy? Pamiętaj, aby odnowić subskrypcję World of Warcraft i zapisać się do bety WoW Classic Burning Crusade w menedżerze konta Battle.net.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o WoW Classic Burning Crusade, zalecamy obejrzenie tego panelu World of Warcraft: Burning Crusade Classic Deep Dive z BlizzConline 2021.