Liga Legend Rankingowy sezon 9 zbliża się wielkimi krokami. Podczas gdy większość oficjalnych lig e-sportowych wznowiła już swoje mecze, gracze na całym świecie wciąż cierpliwie czekają na 24 stycznia na rozpoczęcie sezonu 2019. Aby podkręcić atmosferę na początku sezonu, Riot Games wydało nowy filmik z bohaterami gry.

Nowy zwiastun zatytułowany „Awaken” zawiera wiele różnych scen bitewnych z udziałem kultowych bohaterów League, takich jak Riven, Draven, Jhin, Camille, Sion i wielu innych. Jak zwykle oszałamiającym scenom wizualnym towarzyszy piosenka, w której występuje Valerie Broussard.

Oprócz przerywnika filmowego „Awaken”, Riot Games wydało również krótkie intro w stylu anime „A New Journey”, które zostało animowane przez PA Works. Studio jest znane z popularnych anime, takich jak Angel Beats! i Shirobako.

Dziewiąty sezon League of Legends wprowadzi wiele nowych zmian, w tym dwa nowe poziomy rankingowe, zatytułowane Iron i Grandmaster. Ponadto Riot Games wprowadzi nowy ranking pozycji, co oznacza, że ​​gracze będą zdobywać osobne rangi dla każdej z pięciu pozycji w grze.

Możesz przeczytać o wszystkich nadchodzących aktualizacjach nowego sezonu rankingowego League of Legends w strona gry.