Przez lata Oblężenie Rainbow Six stała się jedną z najlepszych taktycznych strzelanek, gromadząc ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Ubisoft zasługuje na uznanie za wprowadzanie spójnych aktualizacji i coroczne wydawanie nowych treści. W zeszłym miesiącu Ubisoft ujawnił, że firma będzie kontynuować wsparcie gry w 2019 roku. Oznacza to, że Oblężenie Rainbow Six szybko zbliża się do celu, jakim jest posiadanie największej liczby operatorów dostępnych do wyboru przez graczy.

Podczas gdy gracze czekają obecnie na oficjalne szczegóły, Rainbow Six Siege subreddit otrzymał już wyciekający obraz. Nowe zdjęcie przedstawia dwóch operatorów australijskiego Special Air Service Regiment stojących obok motocykla. Chociaż ten obraz nie wskazuje, do której strony dołączy każdy operator ani jakie mogą być jego umiejętności, obraz zawiera zestaw narzędzi, więc jeden z nich może być jakimś inżynierem.

Jednak, jak w przypadku wszystkich przecieków, należy traktować je z przymrużeniem oka. Ubisoft nie ujawnił jeszcze pełnych szczegółów na temat krajów, które zostaną uwzględnione w roku 4. Firma zazwyczaj robi to za pośrednictwem wpisu na blogu z mapą drogową, ale Australia jest mile widziana przez fanów gry.

Przepustka sezonowa na rok 4 zapewni graczom ośmiu nowych operatorów, osiem nowych nakryć głowy i mundurów, amulet Lava Six oraz 600 kredytów R6.