W przyszłym tygodniu, a dokładniej 10 września, Rockstar wyda ogromną aktualizację swojego przebojowego cudu westernu, Red Dead Redemption 2. Letnia aktualizacja będzie dotyczyć aspektu gry Red Dead Online i zaprezentuje nową klasę – jak system ról specjalistów. Gracze będą mogli zdobywać wyjątkowe nagrody, umiejętności, gotówkę – złoto i nie tylko – wszystko to będzie dostępne poprzez awans w drabince w jednym z trzech dostępnych Poszukiwań na Pograniczu.

Pościgi na pograniczu będą pełniły funkcję ról fabularnych, w których gracze będą mogli się zanurzyć. Pierwsze trzy dostępne role pozwolą ci wcielić się w łowcę nagród, handlarza i kolekcjonera. Te trzy opcje to dopiero początek planów Rockstar i bądźcie pewni, że w nadchodzącej przyszłości pojawi się ich znacznie więcej! A od teraz z pewnością zapewnią one ekscytację przez wiele miesięcy i nie możemy się doczekać, aby wypróbować każdą z nich! Aby uzyskać więcej informacji na temat każdej roli, odwiedź stronę strona Rockstara.

Jakkolwiek ekscytujący może być nowy system ról, nie jest to jedyny dodatek do letniej aktualizacji Red Dead Online. Nowy dodatek do gry będzie również oferował kilka wydarzeń w grze swobodnej dla każdej z trzech odpowiednich ról, a także kilka dobrze docenionych poprawek i zmian niektórych od dawna pożądanych funkcji w grze. Obejmują one dodatkowe miejsca w stajni, możliwość zresetowania wyglądu postaci bez zmniejszania jej postępów, a także pewne zmiany balansu w PvP – głównie dotyczące polegania na zadawaniu zabójstwa strzałem w głowę.

Jeśli przypadkiem nadal nie wypróbowałeś Red Dead Redemption 2 i jest to gra Red Dead Online, letnia aktualizacja może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Gra oferuje niesamowitą narrację, surrealistyczny realizm, intensywne sekwencje akcji i wciągającą rozgrywkę online (która obiecuje, że wkrótce pochłonie cię jeszcze bardziej). Dla przypomnienia – mamy kuszącą ofertę na ten tytuł.