W zeszłym roku na targach E3 firma Ubisoft ogłosiła swoją grę zręcznościową Roller Champions z darmową otwartą wersją alfa dla każdego, kto chce spróbować. Teraz, po dłuższym czasie opracowywania, nadszedł czas na kolejną rundę. Roller Champions ogłosił swój drugi test – tym razem zamkniętą wersję alfa na PC, która potrwa od 11 do 23 marca.

Po wstępnych testach Roller Champions w społeczności pojawił się lekki niepokój. Szczerze mówiąc, gra wyglądała niesamowicie, ale czasami wydawała się trochę nudna. Zwłaszcza w momentach, w których tracisz prędkość i musisz odzyskać rozpęd, tocząc się bez niczego… Ale hej, po to mamy te testy! Mamy szczerą nadzieję, że programiści dobrze popracowali i nadszedł czas, aby dać Roller Champions kolejną szansę.

Jeśli po raz pierwszy słyszysz o tej grze, powinieneś wiedzieć, że Roller Champions to nowa, oparta na umiejętnościach, zespołowa gra sportowa PvP. W nim gracze będą toczyć się po stadionie i rywalizować w czymś podobnym do quidicha na rolkach. Jeśli myślisz, że gra wygląda bardzo podobnie do Rocket League – zaufaj nam, nie jesteś sam. Ciekawe, jak to się ostatecznie potoczy. Wkrótce rozpocznie się drugi test alfa i aby dostać się do testu, musisz to zrobić Rejestracja tutaj.