Rozgotowany! 2 może być jedną z najlepszych gier, w jakie możesz zagrać w okresie świątecznym. Znalazła się na naszych listach najlepszych gier do grania z rodziną, najlepszych gier kooperacyjnych i nie tylko. A teraz to… Deweloperzy ze studia Ghost Town Games planują wydać kolejną świąteczną aktualizację Overcooked 2 o nazwie Winter Wonderland.

Nowa aktualizacja powinna trafić na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch 17 grudnia. Zgodnie z wiadomościami, będzie darmowa dla wszystkich, więc jest dobry powód, aby ponownie odwiedzić grę lub sprawdzić ją po raz pierwszy, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Jednak nadal nie wiemy, co przyniesie Winter Wonderland, ale mamy nadzieję, że otrzymamy pokaźną ilość zawartości. W zeszłym roku w okresie świątecznym Overcooked! Dwóch fanów miało szansę zagrać w wydarzeniu Kevin’s Christmas Cracker, które przyniosło 5 nowych poziomów i zleciło graczowi upieczenie świątecznych słodyczy. W tym roku spodziewamy się czegoś podobnego.

Dla tych, którzy nie wiedzą nic o Overcooked! 2, zachęcamy do naprawienia tego błędu i odebrania gry z naszego sklepu. Założenie Overcooked! 2 jest dość proste – musisz ugotować jedzenie. Jednak każdy szef kuchni na świecie może poprzeć nasze słowa – życie w kuchni wcale nie jest proste. Gra najlepiej radzi sobie w lokalnym trybie kooperacji – gracze muszą wykonywać wiele zadań jednocześnie i koordynować swoje działania w najbardziej absurdalnych kuchniach. Świetne ćwiczenie przed rozpoczęciem prawdziwego gotowania.