Ciągle grasz Diablo 3? W weekend wystartował sezon 16 demonicznego slashera Blizzarda, wprowadzając nowe nagrody i pewne zmiany w jakości życia. Nowa aktualizacja nosi tytuł „Sezon wspaniałości” i potrwa do 17 marca.

Podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji sezonowych, „Sezon wspaniałości” wprowadza do gry nowe nagrody kosmetyczne, w tym elementy głowy i ramion do zestawu Zdobywcy. Dodatkowo gracze będą mogli zdobyć Wings of Lempo, inspirowane motylem monarchą. Wszystkich tych i wielu innych nagród można się nauczyć, wypełniając sezonowe cele wymienione na oficjalnym blogu.

W poście na blogu opisano również niektóre zmiany jakości życia. Po pierwsze, aktualizacja sezonu 16 usuwa legendarne mikstury z ekwipunku gracza, aby zwolnić trochę miejsca. Jednak najbardziej znacząca zmiana dotyczy pierwotnych przedmiotów legendarnych. Blizzard dodał nowe kolorowe promienie i zaczął pokazywać te przedmioty na minimapie, więc nie zostawisz ich przypadkowo leżących na ziemi.

Jeśli interesuje Cię nowy sezon Diablo 3, sugerujemy przeczytanie pozostałych informacji o łatce ich strona internetowa.