W jakim kierunku obierasz sequel po uratowaniu planety przed inwazją obcych i dosłownie pokonaniu Szatana i ucieczce z piekła? Może reboot serii? Tak jest w przypadku franczyzy Saints Row. Saints Row zaczynało jako jeden z tych klonów GTA, które pojawiły się po sukcesie Grand Theft Auto III, ale zdołały wyrwać się z kajdan duplikatu, powodując więcej chaosu i rzezi. W końcu wydarzenia z serii stały się tak przesadzone, że ponowne uruchomienie było nieuniknione. Saints Row wraca do swoich korzeni, ale we współczesnym wydaniu.

Chcesz zobaczyć, o co chodzi w ponownym uruchomieniu ukochanej serii? Oto jak możesz taniej kupić grę na PlayStation i Xboksie!

Prawdziwi Bossowie kupują gry za pomocą kart podarunkowych

Stara obsada Saints Row zrobiła to wszystko i idzie na długo oczekiwaną emeryturę. Nadszedł czas, aby nowy zestaw postaci przejął płaszcz. Twoja postać jest znana i określana jako The Boss, a czy wiesz, co robią prawdziwi szefowie? Starają się zaoszczędzić pieniądze przy zakupie gier wideo. Zaoszczędź na ponownym uruchomieniu Saints Row dzięki tańszemu PlayStation oraz Xbox karty podarunkowe odpowiednio na PlayStation i Xbox. Czy jesteś szefem?

Niezwykli podejrzani

Każdy szef potrzebuje załogi. Twój składa się z trzech głównych znajomych. Neenah zostanie Twoim zaufanym mechanikiem i partnerem w zbrodni za kierownicą. Były DJ Kevil zajmie się wszystkimi napadami, a biznesowy przedsiębiorca Eli będzie niezawodnym kierownikiem gangu.

Nowa ekipa spotkała się z dużą reakcją oddanych fanów serii ze względu na projekt postaci, ale my, fani, zwykle uwielbiamy przesadzać, gdy wprowadzane są ogromne zmiany w naszej ukochanej serii. Każdy zasługuje na szansę i możemy pokochać nowe postacie tak samo, jak kochaliśmy stare.

Masz styl?

Jesteś szefem, a szef musi być i wyglądać fajnie, prawda? Cóż, właściwie to zależy wyłącznie od ciebie. Jeśli grałeś w którąkolwiek z gier Saints Row, wiesz, jak szerokie są opcje dostosowywania. Będziesz mógł dostosować typ ciała, masę, kolor skóry, fryzurę, makijaż, dodać maski i wiele innych szczegółów swojej postaci. Możesz wyglądać jak muskularna supergwiazda akcji lub coś przypominającego zielonego ogra Shreka. Nie tylko Twój wygląd można dostosować. Będziesz mógł dostroić samochody i broń, aby dodać splendoru i blasku rzezi, którą będziesz powodował. Mówiąc o rzezi…

Zróbmy trochę chaosu!

Jeśli kiedykolwiek grałeś w którąkolwiek z gier Saints Row, wiesz, że chodzi o powodowanie chaosu, rzezi i mnóstwo zabawy w tym procesie. To właśnie sprawiło, że Saints Row było świetne, więc to naturalne, że gra zachowuje swoje serce i duszę. Będziesz mógł siać chaos dzięki eliminowaniu w zwarciu, ogromnej ilości różnych broni i specjalnych umiejętności. Daj spokój, nie ma zbyt wielu gier, w których możesz wbić granat w czyjeś spodnie i wrzucić go do swoich towarzyszy, prawda?

Nowy Saints Row może wyglądać inaczej, ale nadal obiecuje być starym dobrym Saints Row. Możesz teraz kupić grę taniej dzięki kartom podarunkowym PSN i Xbox, a jeśli nigdy wcześniej nie spotkałeś żadnego ze Świętych, możesz pobrać dowolną z poprzednich rat ze specjalnej oferty kolekcja.

Saints Row 2 Steam Key GLOBALNY

Cena £

2,04 €

Kup Teraz

Saints Row: Trzeci (Pełny pakiet) Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

3,24 €

Kup Teraz

Saints Row IV: Game of the Century Edition Klucz Gog.com GLOBALNY

Cena £

5,99 €

Kup Teraz