Sekiro: Shadows Die Twice jest trudnym i okrutnym wyzwaniem dla tych, którzy są leniwi, ale przyjemnym i satysfakcjonującym niewiarygodnie dla tych, którzy są gotowi podjąć poważny wysiłek. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, From Software może Ci tylko podziękować. Ich najnowsze samurajskie wyzwanie w Soulsborne zostało właśnie potwierdzone 2 mil kamień milowyi należy również pamiętać, że potwierdzone liczby zostały osiągnięte w ciągu zaledwie 10 dni od premiery gry 22 marca 2019 r.!

Można śmiało powiedzieć, że dziś wyniki sprzedaży wzrosły do ​​jeszcze większych wyżyn. Dręczący film o samurajach może równie dobrze stać się jak dotąd najbardziej udanym projektem deweloperskim i szczerze mówiąc, nie moglibyśmy być szczęśliwsi! Aby spojrzeć na to z perspektywy innych gier From, Bloodborne zajęło sześć miesięcy, aby przekroczyć próg sprzedaży 2 milionów, a Dark Souls III (już ugruntowana franczyza) osiągnął trzy miliony sprzedaży w ciągu dwóch miesięcy.

Jeśli wolisz więcej liczb, np odnotowane przez Activision, Sekiro słusznie zasłużyło sobie na status „Must-Play” w serwisie Metacritic (tylko 1% gier każdego roku spełnia ten warunek), a ogólne recenzje gier znajdują się na szczycie list przebojów z oceną ponad 90 recenzji na wszystkich platformach! Same te fakty byłyby imponującym wyczynem dla każdego dewelopera, ale to nie jest nawet wisienka na torcie zainteresowania, jakie do tej pory zgromadziła gra na całym świecie!

Jeśli chodzi o platformę streamingową Twitch, w momencie premiery jednoręki Wilk z łatwością zdobył pierwsze miejsce pod względem oglądalności, aw ciągu pierwszego weekendu Sekiro stał się całkiem sławny wśród Shinobi z 631 milionami obejrzanych minut! Liczby tylko rosną, aw ciągu pierwszego tygodnia próby i błędy tego faceta były oglądane przez ponad 1,1 miliarda minut. Obliczyliśmy i przeliczyliśmy minuty na lata, co daje 2000 lat całkowitego czasu oglądania!

Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś, o co tyle zamieszania, zachęcamy do nabycia gry i wypróbowania jej. Na początku nie będzie to łatwe i umrzesz w środku, a na końcu nadal będziesz dużo umierać, jednak mimo to pokochasz to. Sprawdź naszą cenę za Sekiro: Cienie umierają dwa razy na Enebie!