To jest oficjalne! Gracze League of Legends otrzymają nowego bohatera o imieniu Seraphine, Gwiaździsta Piosenkarka. Lub, jak ujmuje to Riot Games, gwiazda mediów społecznościowych i ikona muzyki.

Drażnienie się z nowym bohaterem zaczęło się jakiś czas wcześniej, gdy fani League zauważyli kilka przypadkowych kont w mediach społecznościowych na Soundcloud, Twitterze i Instagramie. Chociaż wtedy Seraphine nie miała żadnych powiązań z League, jej styl graficzny był bardzo znajomy dla niektórych graczy. Zaraz po tym, jak jej konta w mediach społecznościowych zaczęły udostępniać niektóre utwory z League, a Seraphine „opublikowała” kilka piosenek stworzonych przez K/DA (fikcyjny zespół K-Pop z League of Legends), w tym kolaborację piosenek, gracze zrozumieli, że Seraphine to nie tylko niektóre losowe konto w internecie.

A więc jesteśmy. Riot Games w końcu potwierdziło, że Seraphine pojawi się w grze naprawdę. Powinna być dostępna w publicznym środowisku beta podczas Mistrzostw 2020 i zadebiutować na serwerach na żywo przed rozpoczęciem 11. sezonu.

Oto jej zestaw umiejętności:

Obecność na scenie (pasywna) – Co trzecia podstawowa umiejętność Seraphine rzuci się echem, automatycznie rzucając ją po raz drugi. Dodatkowo, za każdym razem, gdy rzuci umiejętność w pobliżu sojusznika, stworzy Notatkę. Każda Notatka zwiększa zasięg ataku jej podstawowych ataków i zadaje dodatkowe obrażenia magiczne, zużywając Notatkę.

Wysoka nuta (Q) – Seraphine rzuca czystą nutę, zadając obrażenia magiczne, które są zwiększone o procent brakującego zdrowia celu.

Dźwięk przestrzenny (W) – Seraphine otacza pobliskich sojuszników pieśnią, zapewniając sobie i swoim sojusznikom prędkość ruchu oraz tarczę. Jeśli Seraphine jest już chroniona, może leczyć pobliskich sojuszników, przywracając zdrowie w zależności od tego, ilu sojuszników jest w pobliżu.

Upadek rytmu (E) – Seraphine uwalnia ciężką falę dźwiękową, zadając obrażenia magiczne przeciwnikom w linii i spowalniając ich. Wrogowie, którzy są już spowolnieni, są unieruchamiani, a już unieruchomieni wrogowie są ogłuszeni.

Bis (R) – Seraphine wkracza na scenę, rzucając zniewalającą siłę, która oczarowuje wrogów i zadaje obrażenia magiczne. Wszyscy trafieni bohaterowie (w tym sojusznicy) stają się częścią występu, rozszerzając zasięg umiejętności i dając sojusznikom maksymalną ilość notatek.

Ciekawostki, żeby ją wypróbować? Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w punkty Riot przed premierą bohatera. Spodziewamy się, że Seraphine dołączy do listy League of Legends do końca roku.

Karta podarunkowa League of Legends — 2100 Riot Points — tylko serwer CHILE

Cena £

15,99 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa League of Legends — 1375 Riot Points — tylko serwer CHILE

Cena £

10,99 €

Kup Teraz

Kod dostępu do zamieszek 5 USD LATAM

Cena £

5,68 €

Kup Teraz

Kod dostępu do zamieszek 10 USD LATAM

Cena £

10,49 €

Kup Teraz

Kod dostępu do zamieszek 10 USD STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

11,31 €

Kup Teraz

Kod dostępu do zamieszek 25 USD STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

30,16 €

Kup Teraz