Zaledwie dzień po tym, jak Blizzard ostatecznie ujawnił nowego bohatera Overwatch, Sigmę, i jego historię, nowa aktualizacja zawartości dotarła do PTR (Public Test Realm) gry. Pozwala graczom zabrać nowego bohatera na przejażdżkę i rzucić okiem na jego umiejętności, co z pewnością zmieni sposób, w jaki gramy.

W nowym filmie dewelopera, dyrektor gry Overwatch, Jeff Kaplan, ujawnił, że Sigma została zaprojektowana do pełnienia roli czołgu. Umiejętności Sigmy pozwolą mu absorbować obrażenia, aby zdobywać tarcze, tworzyć bariery i zmieniać grawitację pola bitwy. Oto wideo:

Strona bohatera w Overwatch stronie internetowej posiada szczegółowy opis każdej zdolności:

hipersfery

Sigma wystrzeliwuje dwa ładunki grawitacyjne, które odbijają się od ścian i implodują po krótkim czasie, zadając obrażenia wrogom w dużym promieniu.

Eksperymentalna Bariera

Sigma napędza pływającą barierę w wybrane przez siebie miejsce. W każdej chwili może usunąć barierę.

Chwyt kinetyczny

Sigma zamraża nadlatujące pociski w powietrzu, zamieniając je w tarcze.

Przyrost

Sigma zbiera masę gruzu i rzuca nim we wroga, aby go powalić.

Strumień Grawitacyjny (Superumiejętność)

Uwalniając swoje pełne moce, Sigma wzbija się w powietrze, unosi wrogów w wybranym obszarze i wyrzuca ich w niebo, po czym uderza z powrotem w dół.

Obecnie nie ma informacji o tym, kiedy Sigma trafi na serwery na żywo, ale możemy mieć nadzieję, że stanie się dostępna do końca lata.