Game of Thrones jest już za kilka dni i założymy się, że ledwo możesz powstrzymać podekscytowanie – czujemy dokładnie to samo! I chociaż ekscytujący finał serialu jest wciąż na horyzoncie, wymyśliliśmy sposób, aby poradzić sobie z czasem oczekiwania. Nasz marketplace Eneba płonie, bo od dziś do poniedziałku – SPRZEDAJEMY SMOKI!

SMOKI NA SPRZEDAŻ to oferta na weekend, a nasze najlepsze oferty w tej materii dotyczą The Elder Scrolls V: Skyrim (Specjalna edycja), Mroczne dusze 3oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon (GOTY)! Wybierz swoją średniowieczną opowieść i wskocz w epokę mitów i magii, podczas gdy bestie są jeszcze oswojone.

Trzy cyfrowe klatki powyżej z pewnością mogą pochwalić się najmocniejszymi prętami, ale udało nam się też oswoić kilka innych niezwykłych bestii! Sprawdź nasze oferty na Dogmat Smoka, Zewnętrzny, Total War: Warhammer II, Assassin’s Creed: Odyssey oraz Wygnańcy Conana!

Osobom z poważnym przypadkiem drakofobii sugerujemy wycofanie się z kącika sauny i spojrzenie na nasze oferty dotyczące współczesnych cudów. Nie znajdziesz tam żadnych smoków Pole bitwy V, GTA V, Dywizja 2, Upadek tytanów 2, Ghost Recon: Wildlands, Overwatchi wiele więcej!

Więc mamy SMOKI NA SPRZEDAŻ, mamy współczesne strzelanki zamknięte i załadowane, a także mamy oferty na wciąż świeże na rynku, Sekiro: Cienie umierają dwa razy, Tropico 6oraz Hymn wydania. Potraktuj to jako uprzejmość z góry – smoki mają tendencję do uwalniania się z łańcuchów i szaleją.

Mamy nadzieję, że przetrwamy do poniedziałku, ale jeśli chodzi o magiczne mityczne latające potwory, które zieją ogniem, szanse nie są na naszą korzyść. Odwiedź nasz rynek i sprawdź gadżety, póki jeszcze są.

OŚWIADCZENIE: Żadne smoki nie zostały skrzywdzone podczas naszej sprzedaży.