Zapowiedziano darmowe gry PlayStation Plus na wrzesień 2021 r.

W zeszłym tygodniu dzieliliśmy się nowa lista darmowych gier dla członków Xbox Live Gold, teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się, co Sony ma do zaoferowania swoim subskrybentom. Wygląda na to, że członkowie PS Plus otrzymują dość dynamiczny zestaw darmowych gier we wrześniu (a dokładniej od 7 września do 4 października). Jeśli masz aktywną subskrypcję PlayStation Plus, nie wahaj się i wskocz do tych tytułów:

  • Rozgotowane: wszystko, co możesz zjeść! (PS5)
  • Predator: Tereny łowieckie (PS4)
  • Hitman 2 (PS4)

Rozgotowane: wszystko, co możesz zjeść! (PS5)

W tym pysznym ostatecznym wydaniu otrzymujemy Rozgotowany!, Rozgotowany! 2, a cała dodatkowa zawartość połączona i zremasterowana! Nowe poziomy, nowi szefowie kuchni i nowy chaos – przeżyj setki chaotycznych poziomów w coraz bardziej niebezpiecznych i zaciemnionych kuchniach w pojedynkę lub ze znajomymi. Ciesz się kampanią, trybami przetrwania, treningami i nowym dodatkiem do tej edycji gry – trybem asysty. Twórcy gry zadbali o to, aby jak najwięcej graczy mogło dołączyć do szału jedzenia dzięki skalowalnemu interfejsowi użytkownika, przyjaznym dla dysleksji opcjami tekstu i ślepoty barw.

Predator: Tereny łowieckie (PS4)

Jeśli kochasz gry takie jak Dead by Daylight i lubisz dreszczyk polowania, ten tytuł na pewno ci się spodoba! Predator: Hunting Grounds to asymetryczna strzelanka dla wielu graczy, w której człowiek staje przeciwko Predatorowi. Stań się częścią czteroosobowej drużyny ogniowej i wykonuj trudne misje, zanim Predator cię znajdzie, lub stań się samym Predatorem i poluj na swoją zdobycz, używając śmiercionośnej broni obcych, aby śledzić swoją ofiarę i zabijać wszystkich w zasięgu wzroku. Bez względu na to, którą stronę wybierzesz, gra pozwoli Ci nauczyć się różnych klas i stylów gry, aby osiągnąć swój cel.

Hitman 2 (PS4)

Mistrzostwo Hitmana polega na eliminowaniu celu w taki sposób, aby wyglądało to na wypadek. Wybierz się na globalną przygodę i śledź swoje cele w wielu tętniących życiem międzynarodowych lokalizacjach: od zalanych słońcem ulic Miami po ciemne i niebezpieczne lasy deszczowe w Kolumbii. Nigdzie nie jest bezpieczne przed najbardziej kreatywnym zabójcą na świecie, Agentem 47. Przeżyj najlepszą opowieść o thrillerze szpiegowskim, w której Twoim głównym zadaniem jest wyeliminowanie nieuchwytnego Shadow Clienta i rozwikłanie jego milicji. Hitman 2 wprowadza nowe tryby gry i nowe funkcje, w tym nowy tryb Sniper Assassin z opcją gry w trybie współpracy.

Karta PlayStation Plus 30 dni (USA) Klucz PSN STANY ZJEDNOCZONE

Kup Teraz

Karta PlayStation Plus 90 dni (USA) Klucz PSN STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

17,57 €

Kup Teraz

Karta PlayStation Plus 365 dni (USA) Klucz PSN STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

42,88 €

Kup Teraz

Karta PlayStation Plus 30 dni (Wielka Brytania) Klucz PSN WIELKA BRYTANIA

Kup Teraz

Karta PlayStation Plus 90 dni (Wielka Brytania) Klucz PSN WIELKA BRYTANIA

Cena £

24,00 €

Kup Teraz

Karta PlayStation Plus 365 dni (Wielka Brytania) Klucz PSN WIELKA BRYTANIA

Cena £

52,79 €

Kup Teraz