co? Kto powiedział magiczne słowa? Coś się dzieje z cenami gier z nadprzyrodzonymi elementami i motywami. Oni… zaczęli się kurczyć! Czy ty to zrobiłeś?!

Cóż, jest jak jest. A jeśli tego właśnie chcesz, nie możemy odmówić. Śmiało, zgarnij grę lub dwie z Supernatural Sale, którą właśnie stworzyłeś!

Kliknij tutaj aby zobaczyć gry.

Jeśli nie wiesz, co kupić, oto kilka wskazówek.

LEGO: Gry o Harrym Potterze

Tak, wszyscy nie możemy się doczekać gry w Dziedzictwo Hogwartu, ale czekając, wciąż możemy cieszyć się LEGO: Harry Potter. Nic dzisiaj nie mówi magii, jak wizyta w Czarodziejskim Świecie! A chłopaki, mała wskazówka dla was: dziewczyny uwielbiają Harry’ego Pottera, a gry LEGO mają podzielony ekran!

Alana Wake’a

Alan-Wake

Wiemy, że uwielbiasz oglądać programy telewizyjne o przestępstwach o zjawiskach nadprzyrodzonych, więc dlaczego nie zagrać w jeden? Jeśli kochasz thrillery psychologiczne połączone z Twin Peaks Davida Lyncha – Allan Wake jest na wyciągnięcie ręki. To, jak ta gra nie została jeszcze przekształcona w serial Netflix, jest zaskakujące. To także doskonały moment, aby nadrobić zaległości z Alanem Wake’em, zanim pojawi się długo wyczekiwana kontynuacja.

The Sims 4 — Kraina magii (DLC)

The Sims 4: Kraina magii

Wiesz, że w The Sims 4 możesz zrobić ze swoimi simami praktycznie wszystko, prawda? Cóż, dodaj magię do równania, a możliwości podpalenia Twoich Simów wzrosną do nieskończoności. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Ooor… możesz grać w The Sims 4 jak normalny człowiek. Ale gdzie w tym zabawa?

Nioh 2

Nioh-2

Czy wiesz, co jest fajnego w japońskim folklorze? Wszystkie duchy wyglądają niesamowicie, aw Nioh 2 będziesz mógł z nimi walczyć! Ale bądź ostrożny, Nioh 2 przypomina dusze, więc tylko najodważniejsi mogą sprostać temu zadaniu. Jeśli tak, czeka Cię uczta! I nie, nie musisz grać w pierwszą grę, aby cieszyć się drugą.

Dobra, kto to robi? Jest o wiele więcej gier w niższych cenach! Tak naprawdę nie wiemy, jak długo potrwa to zaklęcie, więc pospiesz się i złap grę o tematyce nadprzyrodzonej, póki jeszcze możesz!

Zobacz wszystkie gry tutaj