Microsoft ogłosił, że Xbox Games With Gold w październiku 2021 r.

Kolejny miesiąc minął i jak zwykle tuż przed końcem miesiąca Microsoft ujawnił gry, które ich abonenci Xbox Live Gold będą mogli odebrać w październiku. Sprawdź, jakie nowe przygody czekają na Ciebie w przyszłym miesiącu:

  • Aaero
  • Unosić się
  • Castlevania: Harmonia Rozpaczy
  • Resident Evil Kod: Veronica X

Aaero

Ten powinien zainteresować wszystkich fanów gier wideo opartych na muzyce. Przez cały październik możesz zdobyć Aaero, grę, w której odkrywasz wspaniałe środowiska, walczysz z wrogami i wrogimi bossami, szybując w powietrzu w rytmie wyjątkowej, pięknej ścieżki dźwiękowej. Muzyka z Noisia, Flux Pavilion, Katy B, The Prototypes, Neosignal i wiele innych czeka na Ciebie w tym arcydziele niezależnym od „Mad Fellows”.

Unosić się

Zaparkuj w futurystycznym, otwartym świecie 3D, ciesząc się pełną swobodą w Hover. Dołącz do grupy rebeliantów walczących z opresyjnym prawem na swój własny sposób – wykonując najtrudniejsze akrobacje i sztuczki podczas poruszania się po ECP17, znanym również po prostu jako „Hover Town”. Gra charakteryzuje się bardzo szybkim tempem i dość dużą krzywą uczenia się, która sprawia, że ​​wracasz po więcej, starając się wykonywać nowe kombinacje i triki. Możesz także przełączać się między trybami offline i online i wędrować samotnie po ulicach lub dołączać do znajomych z całego świata!

Castlevania: Harmonia Rozpaczy

Fani legendarnej serii Castlevania firmy Konami mają dobry powód, aby być podekscytowanym październikiem, ponieważ lista gier, które można odebrać, obejmuje Castlevania: Harmony of Despair. Upewnij się jednak, że jej nie przegapisz, ponieważ gra jest dostępna tylko od 1 do 15 października. Ten tytuł dla wielu graczy zawiera postacie i lokalizacje z kilku gier Castlevania. Możesz połączyć siły z maksymalnie 5 znajomymi w 6-osobowym trybie współpracy online, aby pokonać swojego dawnego wroga, Draculę.

Resident Evil Kod: Veronica X

Kolejny klasyk legendarnej serii, Resident Evil Code: Veronica X, może być odebrany przez członków Xbox Live Gold od 16 do 31 października. Od zniszczenia Racoon City minęło kilka miesięcy. W tej grze wcielasz się w rolę Claire Redfield, która odwiedza Francję w poszukiwaniu brata. Claire zostaje schwytana i uwięziona na zamieszkanej przez zombie wyspie Rockfort. Teraz to ty musisz ją stamtąd wydostać.

Możesz pobrać wszystkie powyższe gry, o ile masz ważną subskrypcję Xbox Live Gold w październiku. Jeśli jeszcze go nie masz, sprawdź nasze oferty specjalne na Karty podarunkowe Xbox Live Gold!

Xbox Live Gold 1 miesiąc Xbox Live Key GLOBALNY

Cena £

8,69 €

Kup Teraz

Xbox Live Gold 3 miesiące Xbox Live Key GLOBALNY

Cena £

9,41 €

Kup Teraz

Xbox Live Gold 12 miesięcy Xbox Live Key GLOBALNY

Cena £

52,99 €

Kup Teraz

Xbox Live Gold 1 miesiąc Xbox Live Key EUROPA

Cena £

8,97€

Kup Teraz

Xbox Live Gold 3 miesiące Xbox Live Key EUROPA

Cena £

10,52 €

Kup Teraz

Xbox Live Gold 12 miesięcy Xbox Live Key EUROPA

Cena £

42,69 €

Kup Teraz