Pamiętasz rok 2012 i jedną szczególnie intrygującą kampanię na Kickstarterze, która szturmem podbiła świat gier? Tak, mówimy o grze Star Citizen, która niedawno obchodziła swoje 7. urodziny. Z tej okazji twórcy opublikowali nową wersję alfa 3.7, która wprowadza wiele nowych rzeczy do tytułu z wczesnym dostępem.

Wersja alfa 3.7 daje wiele nowych obszarów do odkrycia – nowa zawartość obejmuje wiele jaskiń na planetach, księżycach i asteroidach. Te jaskinie można wydobywać w celu uzyskania zasobów za pomocą broni ręcznej, co jest mile widzianym dodatkiem. Wcześniej można było wydobywać zasoby tylko przy użyciu określonego statku kosmicznego.

Gracze skoncentrowani na PvP mogą również wypróbować kilka nowych narzędzi. Od teraz gracze będą mogli zdobyć nowy typ przedmiotu o nazwie Quantum Enforcement. Te nowe urządzenia pozwolą graczom złapać latające statki z prędkością większą niż prędkość światła. Oczywiście te przedmioty będą bardzo popularne wśród piratów Star Citizen, ale powinny być również przydatne, jeśli chcesz pilnować przestrzeni kosmicznej.

Wersja 3.7 wprowadza również mnóstwo nowych elementów i poprawek do już istniejącej zawartości. Lista jest długa, więc sugerujemy wskoczyć na urzędnika Strona Star Citizena i przeczytaj, jeśli cię to interesuje.