Można śmiało powiedzieć, że tym razem Respawn Entertainment ma wiele do zrobienia. Legendy Apexa stał się niespodziewanym hitem, więc pracuje nad nim większość deweloperów studia. Jednak podczas targów E3 2018 Vince Zampella przypomniał wszystkim, że Respawn Entertainment pracuje również nad grą Star Wars, w której nie ma nic do pokazania… Cóż, na razie.

Wczorajszy dzień StarWars.com ujawniło, że fani franczyzy wreszcie po raz pierwszy zobaczą grę podczas specjalnego wydarzenia zaplanowanego na 13 kwietnia. Podczas obchodów Star Wars Celebration w Chicago, EA i Respawn Entertainment zorganizują panel, podczas którego Star Wars Jedi: Fallen Order prawdopodobnie zostanie ujawnione bardziej szczegółowo.

Szczerze mówiąc, to również tylko spekulacje i domysły, ponieważ ani EA, ani Respawn Entertainment nie wyszczególniły, jaki będzie temat panelu. Jednak podczas telekonferencji EA dotyczącej zarobków w trzecim kwartale 2019 r., która odbyła się całkiem niedawno, Andrew Wilson, dyrektor generalny firmy, potwierdził, że gra układa się spektakularnie dobrze i więcej szczegółów na jej temat zostanie ujawnionych już wkrótce.

A jeśli przypadkiem się mylimy, mamy nadzieję, że usłyszymy jakieś szczegóły na temat Star Wars Jedi: Fallen Order przynajmniej w „May the Fourth”. Data ta upłynie dokładnie trzy lata od pierwszej zapowiedzi gry.